ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kush ka me shume rendesi ne jeten tuaj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Kush ka me shume rendesi ne jeten tuaj?   Wed Jan 17, 2007 6:03 pm

1)Familja ?
2)Shoqeria ?
3)Dashuria ?


Per mua do ishte FAMILJA me e rendesimshme pak...Hmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Kush ka me shume rendesi ne jeten tuaj?   Wed Jan 17, 2007 9:09 pm

Birazer edhe per mua FAMILJA esht ne rend te par.. pastaj vjen SHOQERIA.. sepse ajo ta jek gajlen kur ke probleme me DASHURIN.. dhe pastaj vjen LOVE dhe me radh.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Kush ka me shume rendesi ne jeten tuaj?   Fri Jan 19, 2007 10:46 pm

Per mua tash per tash dashuria ka me shume rendesi se di pse po edhe familjen ka rendesi mirpo ne moment tash per tash rendesi i jap dashuris
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Kush ka me shume rendesi ne jeten tuaj?   Sun Jan 28, 2007 2:14 am

Familja me pas dashuria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
amirNumri i postimeve : 3
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Kush ka me shume rendesi ne jeten tuaj?   Sat Feb 03, 2007 9:23 pm

PER MUA ESHT DHE DO TE JET FAMILJA ME E RENDESISHME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 31
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: Kush ka me shume rendesi ne jeten tuaj?   Thu Feb 15, 2007 7:16 pm

familja... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: Kush ka me shume rendesi ne jeten tuaj?   Sat Apr 21, 2007 3:20 am

.....TE TRIA KETO JAN TE LIDHURA SE BASHKU,FAMILJA TE RRIT E TE MUNDESON ME KRIJU SHOQERIN DHE RRETHIN TEND,PASTAJ NGA KJO SHOQERI DHE KY RRETH LIND DASHURIA....

MENDOJ SE KY ESHTE NJE ZINGJIR...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
minuta_funditNumri i postimeve : 24
Vendodhja : ne zemrėn tėnde... m.sh.
Registration date : 15/03/2007

MesazhTitulli: Re: Kush ka me shume rendesi ne jeten tuaj?   Mon Apr 30, 2007 12:10 pm

KaTiLe_Zh shkruajti:
tash per momentin me e rendeishme ne jeten time eshten familja ime sepse un gjithmon prej tyre nvarem ende ne dor te tyre jam kurr sun shpagohemi me prinderit tan qka bejn ata per ne mirpo ne kur krijojm vet familja ateher me e rendesishme eshten i dashuri dhe fmia jon normal se gjdokush sheh familjen e vet edhe shoqeria eshten e rendesishme shum por jo per nje koh te gjat se tash gjdokush sheh shpin e vet :p:p:p

^^^
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valiNumri i postimeve : 7
Registration date : 16/04/2007

MesazhTitulli: Re: Kush ka me shume rendesi ne jeten tuaj?   Thu Jun 07, 2007 5:31 pm

[Vallaj per mu o geg familja ne rend te par si ti kem ata mir ater xhdo xho osht nice bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Kush ka me shume rendesi ne jeten tuaj?   Thu Jul 12, 2007 11:04 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:50 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Kush ka me shume rendesi ne jeten tuaj?   Thu Jul 12, 2007 11:57 am

familija diet pastaj dashnori se dashnori esht edhe miku ma i afert

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush ka me shume rendesi ne jeten tuaj?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush ka me shume rendesi ne jeten tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: