ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ende ēmimi i udhėtimit nuk ka zbritje,vazhdon te mbetet i nj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Ende ēmimi i udhėtimit nuk ka zbritje,vazhdon te mbetet i nj   Sat Jan 10, 2009 10:28 pm

Ende ēmimi i udhėtimit nuk ka zbritje,vazhdon te mbetet i njejte!

U fol se mbas vitit te ri do zbres ēmimi i udhėtimit Dollogozhd-Struge dhe anasjelltas nga qė derivatet e naftes kan zbritur por ende ēmimi vazhdon te mbetet i njejte.
Rruga Dollogozhd-Strugė dhe Struge-Dollogozhde momentalisht ėshtė 50 den per udhetaret,ndersa per udhetaret e rregullut (punetoret) dhe nxenesit 40 den,por ēmimi i naftes ėshtė 40.50 den qė i bie ēmimi i udhėtimit te zbres 10 den mė pak!por ende nuk shohim ndonje zbritje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Ende ēmimi i udhėtimit nuk ka zbritje,vazhdon te mbetet i nj
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enigma e udhėtimit nė kohė
» Muharrem Sfarqa:Ēmimi letrar "Azem Shkreli" - shkrimtarit Arif Molliqi
» Sokol Demaku: Me autobus udhėtim komod pėr nė Kosovė
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (I)
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: