ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 30 orė reshje tė pandėrprera tė dėborės nė Dologozhd

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: 30 orė reshje tė pandėrprera tė dėborės nė Dologozhd   Mon Jan 05, 2009 11:02 pm

30 orė reshje tė pandėrprera tė dėborės nė DollogozhdeGjatė kohė nuk mbahet mend qė tė reshurat e dėborės tė mos pushojnė mbi 30 orė nė Dollogozhde, ku trashėsia ka tejkaluar 30 cm,dhe ėshtė nė rritje e sipėr.Tė reshurat e fundit, kanė mbuluar tokėn me njė trashėsi qė vėshtirė pėrballohet nė trafikun rrugor.
Nga qe ne Dollogozhde eshte vend kodrinor-malor,trashėsia ėshtė mė e theksuar.
Tė gjitha rrugėt dhe rrugicat e vogla jan pastruar falė NP "Armend" NP "RAIF" dhe NP "ZIBA" vet me deshiren e tyre,kurse per obligim e ka per te pastruar ndėrmarrjet pėr mirėmbajtjen e rrugėve te derguar nga K.e Struges siē ėshtė NP”Makedonija pat e cila ne Dollogozhdė kaloi vetem njeher.
Ndonje aksident nuk ka patur,vetem se behet apel publik per bashkfshataret e Dollogozhdes te ken pak ma shum kujdes ne komunikacion.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
30 orė reshje tė pandėrprera tė dėborės nė Dologozhd
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: