ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kush jemi ne?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Kush jemi ne?   Sun Jan 04, 2009 12:20 am

Misioni jonė:

Projekti www.dollogozhda.eu ėshtė ndėrtuar si njė virtual shqiptar politikisht i pavarur e qė nuk i takon asnjė organizate qeveritare apo joqeveritare, piksynim ka sensibilizimin e vizitorit shqiptar dhe nė veēanti atij Dollogozhdar,mė ēėshtje qė i pėrkasin botės sė sotme shqiptare, trendeve tė saj dhe ēėshtjeve thėmelore dollogozhdare.
Puna jonė ėshte e orientuar kryesisht nė krijimin e urave lidhese nė mes tė dollogozhdareve vendas dhe dollogozhdareve ne mergim.
Te paraqesim te dhena, informacione te detajuara dhe te freskuara mbi Dollogozhden dhe gjithcka tjeter qe duket e arsyeshme.
Ne dalim me moton : "Ta mirmbajme vendlindjen,ta zhvillojme kulturen dhe arsimin,ta zhvillojme vetedijen tone dhe bashkarisht te hyjme ne etapen "Dollogozhda e re" Se Dollogozhda dy hapa para;e prapa nje hap!

Menyra me te cilen veprojme:

Ne duam ta paraqesim realitetin Dollogozhdar,mundohemi nga dita nė ditė te marrim informata,te ndjekim lajmin,te fotografojm dhe te jemi sa ma shum origjinal! Matrialet tona kan te drejten e autorit,ne respektojme gjithēka qė e vendojme dhe gjithēka qė e marim.
Ne po ashtu presim idet e lexuesve apo kritikat duke ua bere serish te ditur kritika juaj eshte ndihme per ne,sepse jemi te rinj ne moshe dhe ne rast gabimi besojm se do na mirkuptoni.
Gjithmon kemi hapur tema te ndryshme,gjithēka ne lidhje me Dollogozhden por lexuesit jane te shumte por mendimet dhe kritikat jane te pakta! Na jepni mendimet,sygjerime dhe kritika! sepse ne jemi me ju e ju jeni me ne!

Se fundi:

Ju falemenderojme qe na vizitoni,por ne raste te ndryshme nese mundeni na ndihmoni sepse jo gjithēka bėhet falas.
Por ia lėm mirkuptimin dhe kemi dyert e hapura per ndihmen tuaj!

Ekipi punues:

Argent Alasani
Mevlan Kica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Kush jemi ne?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: