ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A ju pelqeu Koncerti i mbajtur per naten e vitit te ri??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: A ju pelqeu Koncerti i mbajtur per naten e vitit te ri??   Wed Jan 10, 2007 9:01 pm

Te nderuar anetar nuk kam per ta zgjatur me shum .. pyetja ime esht se a ju ka pelqyer koncerti i mbajtur i rinis dollogozhdare per naten e viti te ri.. jepni mendimet e juaja flm..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: A ju pelqeu Koncerti i mbajtur per naten e vitit te ri??   Thu Jan 11, 2007 1:21 am

Ska fjale,ska koment.
Per vete me pelqeju shum,po filloj te ceki pi fillimi.
E para me pelqeju ideja qe dolen me babadimer bile shum me ka pelqu non stop e shof ne CD at pjesen se kan bere nje pune shum te madhe mirpo edhe te vlefshme ,besoj se do u shperblehet ajo gje nje dite se kan bere te lumtur at dite shum femij Ju lumte per mendimin dhe per punen,special i thom geges se besoj se ideja ishte e ati.
E dyta me pelqeju si e kishin pregatit pjesen hyrese me raketa valltaret dhe hyrja ne skene shum me ka pelqu kjo pjese..
Me pas me pelqyen Vallet,mirpo jam cudit shum se kur e mora vesht se edhe ato valle i ka ushtro Gega edhe nje vajze tjeter u habita shum se ishin shum fantastike vallet.
me pelqeju humori shum sidomos ata te vegjelit hahahaha sa er i kujtoj ala me qeshet.
Me pelqeju shum ndarja e atyre cmimeve besoj se ishte mendimi ma i mejr i nje manifestimi.
E gjitha ishte perferct,dhe fantastike i uroj edhe njer rinis dologozhdare suksese me tutje dhe u lumte shum.
Ju pershendet anonimja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: A ju pelqeu Koncerti i mbajtur per naten e vitit te ri??   Thu Jan 11, 2007 1:27 am

anonime mi ke mar fjalet prej goje me verte edhe une jam habit shum se kisha besu asnjer se aq e organizume kishte qene rinia dollogozhdes ju uroj suksese per vitet e ardhsme dhe besoj se do na knaqin edhe me shum me tutje apo jo?hehe ju prsh kalofshit sa ma mejr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amirNumri i postimeve : 3
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: AMIR   Sat Feb 03, 2007 9:31 pm

KONCERTI NATEN E VITIT TE RI ISHTE MADHESHTOR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: A ju pelqeu Koncerti i mbajtur per naten e vitit te ri??   Thu Jul 12, 2007 11:16 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:48 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: A ju pelqeu Koncerti i mbajtur per naten e vitit te ri??   Thu Jul 12, 2007 11:53 am

gzoem qe te ka pelqyar Wink

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ju pelqeu Koncerti i mbajtur per naten e vitit te ri??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ju pelqeu Koncerti i mbajtur per naten e vitit te ri??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Palin, Personi i Vitit - Bush, Personi i Dekadės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: