ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Gezohen femijet Dollogozhdar!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Gezohen femijet Dollogozhdar!   Thu Jan 01, 2009 1:43 pm

Ho Ho Ho hoh....
Me 31/12/2008 prej ores 12:00,babadimri i vitit te ri edhe kete vite nuk i harroj femijet dollogozhdar dhe te rrethines.
Si gjithmon me organizim te Rinis Dollogozhdare duke e falemenderuar nga zemra shum Internet Club "Bika" me pronar Nebi Oxha dhe "Gafo Kompani"me pronar Afrim Kurtishi,babadimrit edhe kete vite shperndau dhuraten e fundit per vitin qe e lam pas dhe dhuraten e par per vitin e ri.
Me plot dhurata dhe me nje emocion teper te madh,babadimri niset nga Shkolla fillore "Nuri Mazari'-Dollogozhde duke kaluar ne te gjithe rruget e Dollogozhdes dhe duke shpernda dhurata nga me te ndryshme me pas,nga Dollogozhda kaloi ne Zhepin,vazhdon ne Koroshishte,Livadhi,Bixhove,Novoselle,Tatesh Posht dhe Tatesh Lart!

Gezuar femije!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Gezohen femijet Dollogozhdar!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Sokol Demaku: Bisedė mė Vera Kurti, mėsuese e edukimit special mė fėmijėt...
» Milazim Maraj: Fėmijėt e dėshmorėve nė rrugė - turp pėr shtetin demokratik

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: