ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Vijnė mėrgimtarėt Dollogozhdar nė gjirin familjar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Vijnė mėrgimtarėt Dollogozhdar nė gjirin familjar   Sat Dec 20, 2008 10:31 pm

Ata si ēdo vit me rradh tradicionalisht vijnė pėr t'i kaluar nė gjirin familjar festat e fundvitit.
Edhe kete vite ata ia japin po at shijen e vertet qe kishte Dollogozhda dikur me nje numer te madh te popullsis ngaqė sot nje numer i madh jeton dhe punon jasht saj por nuk harrohet fare kjo eshte per ta vlersuar.
Per te bashkuar ata,rinia dollogozhdare eshte ne pergatitje te nje manifestimi kulturor per nder ardhjes se tyre duke u bazuar ne moton " Takimet Dollogozhdare" ne naten e vitit te ri dhe nje mbremje rinore po ne ate nate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Vijnė mėrgimtarėt Dollogozhdar nė gjirin familjar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vushtrri: Rrahje masive, pėrfshihen edhe familjarėt
» INSIATIV E NJĖ GRUPI MĖRGIMTARĖSH DHE ANTAR TĖ LDK-sė, RUGOVISTA ME ZEMĖR PĖR TĖ PROPOZUAR AGIM GASHIN
» Itali, procedurat e reja pėr bashkimin familjar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: