ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fotografi aktuale nga Xhamia e fsh.Dollogozhde!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Fotografi aktuale nga Xhamia e fsh.Dollogozhde!   Sun Dec 14, 2008 6:51 pm

Ja disa fotografi aktuale nga Xhamia e fshatit Dollogozhde:

14.12.2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Jacky

avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 24
Vendodhja : SHKUPI
Registration date : 04/11/2008

MesazhTitulli: Re: Fotografi aktuale nga Xhamia e fsh.Dollogozhde!   Mon Dec 15, 2008 4:27 pm

Bravo te lumt hallall te koft
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fotografi aktuale nga Xhamia e fsh.Dollogozhde!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zhaneta Ograja:RREFIM PER NJE FOTOGRAFI(Poezi kushtuar Azaleja Gashit nė Gjermani)
» Vladimir Bizhga:Skėnderbeu-Fotografi e fjalė
» Humore montazhi dhe foto tjera humoristike
» Beka Barleti:Serbet rrezonin kishat e shqiptarve e ndertonin kisha tė tyre, turiqt rrezonin kisha shqiptare e ndertonin xhamia dhe hamame.
» Asllan Dibrani: Diaspora Shqiptare nė Gjermani e shqetėsuar pėr gjendjen aktuale gjithėkombėtare!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: