ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 HUMOR

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Tue Jun 12, 2007 5:45 pm

Dy shoke vendsen te tallen me nje plak? duke i thene:ti teze ja shtatezane.Jo thoshte ajo mua me ka vdek burri nga 5 vjet.E nejse e moren paken dhe e cuan ne spital dhe njeri nga shoket i dha 500 euro doktorit qe ti thot plakes se eshte shtatezane.I beri plaka gjizh analizat dhe doktori i tha se ke mbet shtatezane dhe kur u nis pkala rruges per ne shtepi e pyeten te dy shoket:he teze cte tha doktori
TEZJA:Ah mer bira(djem)sot as gishtit tond si besohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Tue Jun 12, 2007 5:46 pm

Na ishte nje xhaje dhe ishte 50-vjec i pa martuar.kur vendosi te martohej djemt e lagjes filluan te talleshin.MORI XHAKUA NUSE TE RE ,EM PER VETE EM PER NE.dhe xhaja u kthehet dhe u thot.BAN VAKI SESHT CUDI,QE JU TE GJITH TE JENI FEMIJT E MI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Tue Jun 12, 2007 5:46 pm

Nje djale donte te martohej me nje trashegimtare te pasur e tekanjoze.
“Zonje jam shume i dashuruar me ju.”
“C’pune beni?”
“-es.”
“Ah, ashtu?! Dhe sa fiton?”
“Hemm, njemije euro ne muaj.”
“Mua ajo shifer, nuk me del as per te blere sapun!”
“Me falni, nuk e dija qe jeni kaq e piset!”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Tue Jun 12, 2007 5:47 pm

Nje i djalosh deshiron ti bleje nje dhurate per ditelindje te dashures se tij te redhe nuk ka akoma shume kohe qe jane njohur dhe deshiron te jete i kudesshem e te beje nje dhurate te sakte,vendos ti bleje nje pale doreza te cilat jane nje durate perfekte dhe romantike, por jo shume personale. Kish shkuar bashke me te motren dhe ajo ble nje pale mbathje. Gjate paketimit, -esja ngaterron dhuratat, keshtu e dashura perfundon me te mbathuart dhe e motra me dorezat.
Djaloshi shkruan nje bilete mbi dhurate:
“Kam zgjedhur kete dhurate, sepse kam vene re qe e ke zakon te mos i mbash kur dalim se bashku ne mbremje. Po te mos kish qene per tet moter, do te kasha zgjedhur nje model te gjate me kopsa, por ajo preferonte kete model me te shkurter, eshte me thjesht per tu hequr. Ato qe zgjodha une ishin me ngjyre delicate, por zonja qe mi -i, me tregoi ato qe ajo mbante ne tre javet e fundit, dhe ishin me te forta,i dhashe te provoje te tuat dhe i rrinin shume mire. Do te doja shume qe te isha aty per te te ndihmuar kur ti te veshshe dhuraten time heren e pare, se me pas padyshim te tjera duar do te vijne ne kontakt me te para se une te arrij te te shoh perseri.
Kur te heqesh dhuraten time, kujtohe ti frysh brenda, sepse kane nje veti te lengezohen brenda gjete perdorimit. Mendo se sa here do te te puth aty gjte gjithe vitit!”
Me dasiuri.
P.S. “oda e fundit eshte ti perthyesh pak ne krye, ne menyre qe te duken pak qimet….”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Tue Jun 12, 2007 5:47 pm

Nata e pare me afrikanin
Maria e Junko sapo jane martuar. Junko eshte afrikan dhe i ati i vajzes eshte i shqetesuar per naten e pare te marteses se vajzes. Atehere therret Junkon dhe e porosit per naten:
“Mundohu te jesh i kujdesshem sonte…ime bije eshte e semure me zemer…”
“Mos ki melak baba, kur arrij te zemla….un kthej….”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Tue Jun 12, 2007 5:51 pm

Tre zezake ne nje avion i cili kishte difekt dhe ishte duke rene po bisedonin me njera tjetren se cdo benin qe te kishin mundesi te identifikoheshin nese avioni do shperthente.
E para thote.Une do vesh nje pale breke te verdha qe kur njerezit te vijne te dukem si diell e te me dallojne.
E dyta thote une do vesh breke roze sepse shumica e skuadrave te shpetimit jane meshkuj dhe terhiqen nga ngjyra roze.
E treta thote se sdo vishte breke fare.Pse e pyesin shoqet.Sepse ua kthen ajo gjeja e pare qe kerkojne njerezit ne nje avion te rrezuar eshte Black box.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
mustafa123Numri i postimeve : 8
Registration date : 12/06/2007

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Tue Jun 12, 2007 6:52 pm

Qe edhe une pak humor... Niher ne ni Autobus nje djal io ulur ne preher te babait, babai i tha djali jem bohu pak kavaljer dhe qohu te ungjet edhe kjo tetja pak ne preher Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mustafa123Numri i postimeve : 8
Registration date : 12/06/2007

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Tue Jun 12, 2007 7:17 pm

hej ti argent qysh munesh me qit foto qatu kur te foli diqka bre se spo di hhiq Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mustafa123Numri i postimeve : 8
Registration date : 12/06/2007

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Tue Jun 12, 2007 7:26 pm

Ishin niher dy budall edhe shkuan te nje koder emadhe kur jon shku ai budalla ma i madh u hyp po ky i vogli ska mujt ehde ja ka bo ati budalles te madh qysh me hyp edhe une bre Question Question Question ja ka bo ai hajt une po pshurrna e ti ngjitu per shurre tem ja ka bo budalla i vogel


shi me kan une budall me tu nal ty shurra e une me ra posht flower afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mustafa123Numri i postimeve : 8
Registration date : 12/06/2007

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Wed Jun 13, 2007 2:29 pm

santa Ka shku Baba Dimri n`Etiopi me ju shprenda femive te varfur dhuratat dhe po e thir nji qik: Ēka kishe pas deshir me te fal Baba Dimri? Qika, ashtė e likur, e vogel, krejt lloq, po e shpreh deshiren me hanger diēka, se nuk ka shti ne goj kurgjo, qe 2 vjet. Baba Dimri: Aaaaa, kush nuk ka hanger, nuk ka dhurataaaa!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mustafa123Numri i postimeve : 8
Registration date : 12/06/2007

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Wed Jun 13, 2007 2:38 pm

Brizhit Bardo i ka shkru leter Ismet Beqirit. Ismet, nese i mytė llaskucat e Prishtines, Brizhitka ka me te shkru ēdo dite, nese jo, nuk ka me t`shkru kurre mo.


sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mustafa123Numri i postimeve : 8
Registration date : 12/06/2007

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Wed Jun 13, 2007 2:39 pm

Si i ri, kurqysh nuk ka mujt me vendos, a me u bo polic a hajn. Ne fund i ra nė mend, qe mundet mi kry te dy pune ne njejten kohe.

Ēka kanė tė perbashket Slloba me Qeverin e Kosoves??? I kanė shti shiptart me ik prej Kosoves!

Kriminelat e luftes denohen nė Hagė, mafijashat i marrin ka 20 vjet, e populli ėshtė i denuar pėr jetė.

Nji ditė ka mu bo mė mirė, dy ditė nuk ka shansa.

Sa mire qe Kosoves nuk mundet me i ik treni, pasi qe hekurudha nuk funsionon!

Lehtė ėshtė me qen hajn nė shtet, ku kurkush nuk e di ku o kufiri.
geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Thu Jun 14, 2007 12:08 am

mustafa123 shkruajti:
Si i ri, kurqysh nuk ka mujt me vendos, a me u bo polic a hajn. Ne fund i ra nė mend, qe mundet mi kry te dy pune ne njejten kohe.

Ēka kanė tė perbashket Slloba me Qeverin e Kosoves??? I kanė shti shiptart me ik prej Kosoves!

Kriminelat e luftes denohen nė Hagė, mafijashat i marrin ka 20 vjet, e populli ėshtė i denuar pėr jetė.

Nji ditė ka mu bo mė mirė, dy ditė nuk ka shansa.

Sa mire qe Kosoves nuk mundet me i ik treni, pasi qe hekurudha nuk funsionon!

Lehtė ėshtė me qen hajn nė shtet, ku kurkush nuk e di ku o kufiri.
geek

hahahha shum te forta mustafa heheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
vali_vNumri i postimeve : 12
Registration date : 09/06/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Mon Jun 09, 2008 8:24 pm

ehh ka qon ni magjup qe mbledh ekra ene ka hi per lejen
i ka bo krita ene ka ardh koa ne qytet
ene ki instruktori e pyt cfar shenje osht kjo???
ki ja thken menjer oooo si se ditkom pi allumini osht /./......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolliNumri i postimeve : 101
Registration date : 25/04/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Sun Jun 15, 2008 6:36 pm

UNĖ JAM E SHURDHĖR
Njė djalosh po pėrtypte njė ēamēakėz,kurse njė grua pak mė lart po e shiqonte.
Pas pak gruaja i ofrohet djaloshit dhe po i thotė:
-Mė kot mė flet biri im,unė nuk dėgjoj fare,sepse jam e shurdhėr!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JetaNumri i postimeve : 1
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Sun Dec 14, 2008 12:01 am

[img][/img][url][/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noliNumri i postimeve : 8
Registration date : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Feb 13, 2009 4:56 pm

Laughing Amerikani,Anglezi,Italiani,Serbi dhe Shiptari ishin duke udhtuar me ajroplan dhe ruges u prish nje motor i ajroplanit.Piloti tha tre persona duhet te k kercenje vullnetarisht per te shpetuar ajroplani.
Per popullin Amerikan kercen Amerikani
kshtu edhe Italiani kur vjen rendi i Shiptarit per popullin shiptar pe gjuje ket serbe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noliNumri i postimeve : 8
Registration date : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Feb 13, 2009 5:02 pm

Na ishte nje her nje vajze.
Nena i tha qe te mose e lene as kende ti hyp se do ti vdese nena
nje dite rruges duke shkuar per ne shkolll nje bari i tha a pe kryjm ate pune kjo i tha jo se mka thon nona jo me lon met hyp kerkush per mi. Bari i tha ani hyp ti per mi dhe keshtu kta e krynje ket pune kur kthehet ne shtepi kjo i thote nenes ja myta nonen njoni i kom hyp per mi .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: HUMOR   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
HUMOR
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Humor :: Shaka/Hajgare/Vica :)-
Kėrce tek: