ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 HUMOR

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Jan 19, 2007 10:18 pm

Pak humor nga une Razz:P

Mėsuesi nxėnėsit: - Mė thuaj emrin e njė qyteti nė Angli. - Pėr cilin qytet e keni fjalėn ?

***

Njė psikopatit i duket vetja sikur ėshtė Zoti. Vizitohet nga njė psikiatėr. Psikiatri: -Meqė ėshtė hera e parė qė po takohemi, mė thuaj gjithēka nga e para. - Nė fillim krijova qiellin dhe tokėn

***

Njė djalė kėrkoi punė tek njė fshatar. - A din tė mjelėsh dhe tė ngasėsh traktorin ? - e pyeti fshatari. - Ta ngas traktorin dij, por pėr ta mjelur, se kam bėrė ndonjėherė.

***

Njė mace kishte ndaluar pranė derės sė shtėpisė sė njė plake dhe po thithte mariuana. Plaka del jashtė dhe i thotė "Pis mace!". Macja ēon dy gishta lart nė formė V-je dhe i pėrgjigjet "Peace gjyshe!".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:02 am

Nj? shkenc?tar Shqiptar po studionte nj? plesht. “Hidhu” i thote pleshtit, pleshti hidhet, “hidhu” pleshti hidhet. M? pas i k?put krah?t. “Hidhu” i thot? pleshtit, pleshti hidhet. Raport1: Pleshti me krah? t? k?putur u hodh. M? pas i pret k?mb?t. “Hidhu” i thot?, pleshti hi?, “hidhu” edhe nj? her?, pleshti hi?. Shkenc?tari shkruan: Raporti2: Pleshtit kur pret i k?mb?t, nuk d?gjon nga vesh?t.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:02 am

Nj? nx?n?s i sapoardhur ne klas?n e re pyet m?suesen : “Mesuese a d?nohet dikush p?r di?ka q? nuk e ka b?r?? –“Jo asnj?her?” p?rgjigjet m?suesja. – At?her? se besoj se do t? m? d?noni p?r detyrat q? nuk i kam b?r?.Nj? shkenc?tar Shqiptar merr pjes? n? nj? konferenc? rreth k?rkimeve arkeologjike. Filluan t? mburren Amerikan?t: - n? vendin ton? g?rmuam 25 metra n?n dhe dhe gjet?m kabllo telefoni. Dmth t? par?t tan? kan? p?rdorur telefona. I vjen rradha Shqiptarit: - Ne n? vendin ton? g?rmuam 50 m sgjet?m gj?, g?rmuam edhe 50 m t? tjer? prap? sgjet?m gj? ... dmth. t? par?t tan? kan? p?rdorur celular.Beqoja nje dit? gjen nj? thesar dhe g?rmon nje vend p?r ta fshehur. M? von? p?r t? gjetur vendin ku e ka fshehur shkruna aty: ”Beaua nuk ka fshef thesar k?tu.” Kalojn? dit?t dhe Bequa kthehet p?r t? marr? thesarin, shkon tek vendi ku e ka fshehur, e sheh shenj?n q? ka l?ne por sheh t? shkruar sip?r : “ K?t? thesar se ka vjedhur Zequa.Nj? hajdut shkon n? Pazar p?r t? shitur rrobat q? kishte vjedhur, por nj? hajdut tjet?r ia vjedh. N? dark? e shoqja e cila e sheh t? m?rzitur e pyet: “Sfitove gj??” – Hajduti duke qeshur: “-K?saj here i shita me ?mimin q? i mora.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:03 am

Ishte ndeshje e madhe, vet?m se pjesa e par? mbaroi keq. Sulmuesi i qendr?s i shkoi huq t? gjitha pasat. P?rve? k?saj h?ngr?n edhe tre gola. N? pushim ne dhomat e veshjes sulmuesi q?ndror sla llaf pa th?n? p?r albitrin: “ Albit?r i shitur, padrejt?si...” Sa t? gjej rastin do ti fus nje shkelm b... Trajneri duke i r?n? supeve..: “Kam frik? se do t? t? shkoj huq edhe ajo...”
Disa f?mij? po mburreshin se i kan? baballar?t t? shpejt?: Nj?ri thot?: - Babi im pasi hedh shigjet?n vrapon dhe e kap e kap pa arritur n? sh?njest?r. I dyti: - Babi im gjuan me pistolet? dhe e kap plumbin pa arritur sh?njestr?n... I treti: Se mos ?sht? ndonj? gj? kjo. Babi im ?sht? m?sues, megjith?se puna i mbaron n? or?n 4 vjen n? sht?pi q? n? 1.

Beni kthehet nga shkolla me hund?n t? gjakosur, e j?ma fillon t? b?rtas?...Bobo..ct? ndodhi, ndonj? aksident? – Jo ..e ka fajin magjistari. – Cili magjistar - Erdhi ne shkoll? p?r shfaqja. M? mori n? sken? dhe me nxorri 100 lekshe nga hund?t. – A maskarai... – Jo jo n? fakt ai nuk b?ri gj?, fajin e kan? shok?t e klas?s..pasi iku magjistari filluan t? k?rkojn?e a ka para t? tjera ne hund?...
Beni para se t? shkoj? n? shkoll? i thot? t? j?m?s se i dhemb barku. E j?ma: "Nuk ke ngr?n? buk?n, e ke barkun bosh ndaj t? dhemb, po t? ishte plot nuk do t? t? dhembte. N? shkoll? m?suesi mx?n?sve "F?mij? m? dhemb koka, mos b?ni zhurm? ju lutem." Beni ngrihet n? k?mb? "M?sues, e keni kok?n bosh prandaj, po t? ishte plot nuk do t? t? dhimbte"
Rrapushi me Ramushin ishin zjarrefikes. Ne nje ndertese te larte kishte rene zjarr, Shkallet ishin te prishura si ndodh gjithmone ne Shqiperi. Rrapua i ngjiti shkallet me nje vrap dhe filloi te shpetonte femijet qe kishin mbetur nen zjarr. Rrapua i hidhte qe lart Ramua i priste poshte. Nje femije, 2, 3, 4 i pesti ishte jevg, E hodhi Rrapua, se priti Ramua....nejse vazhduan...Rrapua hidh Ramua prit e ler menjane...Prape rradha tek nje jevg, Ramua prape vuri duart ne bel, se priti...prape cope cope femija ne asfalt....Ramua bertet qe poshte.

O Rrapo mos humb kohen kot me keta te djegurit...e reRrapushi ishte ne hotel ne Angli, merr ne telefon servisin e dhomes:

- 'TU TI TU TU TU TU.' thote.,

Punonjesit e hotelit ipo perpiqeshin se ?thoshte klienti, Derguan lajm andej kendej se ?do te thote. Me ne fund gjeten nje perkthyes ne Ambasaden shqiptare i cili e perktheu:

- 2 ?aje tek 222-shi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:03 am

Beu i nje fshati mori per punetor qerosin qe te kujdeset per punet e shtepis.Nje dite Beu u nis per nje shetitje ne Europ.Beu i kishte pik te dobet Gomarin dhe zagarin dhe ja la amenet qerosit

Pas disa ditesh Beu kishte quar fjale se do te kthehej ne shtepi the i tha zonja(Gruaja e beut)qerosit qe te shkonte ta priste ne aeroport

Beu:he qeros ckeni?

Qerosi:Azgje!ngordhi Zagari

Beu:si mer ngordhi Zagari?!Po si?

Qerosi:Hengri shum nga mishi i Gomarit

Beu:Po pse edhe gomari paska ngordh.Po si?

Qerosi:Ngordhi nga pesha e rende kur e varrosem zonjen

Beu:Paska vdek Zonja(Gruaja)?!Po si mer ka vdek Zonja?

Qerosi:I ra te fiket kur dha shpirt Djali

Beu:mossss me paska vdek edhe djali

Qerosi:Djali e piu gjysmen e shishes nga helmi i minjve

Beu:Po pse sthua ti me qenka fik shtepia mua

Qerosi jo Zoteri shtepine se shuajtem dot se mori flak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:04 am

Ishin njeher 2 shok motocikslista, dhe nje nat vendosen te bejn nje xhiro, njeri nga keto veren 2 drita ne rrug dhe i thot shokut shiko keto 2 motociklistat do ju futem ne mes, kur u fut u perplas me nje kamion.. pas ca ditesh shkon shoku tjeter ne spital ta vizitoje dhe e pyet cfar ndodhi ate nat ai i pergjigjet motociklisti i mesit nuk e kishte hap driten ishte pa drita
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:06 am

Ishin dy shok dhe shkuan e vjodhen ni dyqan.Ne nderkoh erdhi policia dhe te dy shoket ja futen vrapit.Njeri nga policet mbasi nxitoi shum u lodh dhe tha:PO NDALU MOR BIR KURVE SE ME LODHE''njeri nga shoket ndaloi dhe i tha shokut tjeter ik ti se me njofti muve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:07 am

Dy shoke vendsen te tallen me nje plak? duke i thene:ti teze ja shtatezane.Jo thoshte ajo mua me ka vdek burri nga 5 vjet.E nejse e moren paken dhe e cuan ne spital dhe njeri nga shoket i dha 500 euro doktorit qe ti thot plakes se eshte shtatezane.I beri plaka gjizh analizat dhe doktori i tha se ke mbet shtatezane dhe kur u nis pkala rruges per ne shtepi e pyeten te dy shoket:he teze cte tha doktori
TEZJA:Ah mer bira(djem)sot as gishtit tond si besohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:07 am

Na ishte nje xhaje dhe ishte 50-vjec i pa martuar.kur vendosi te martohej djemt e lagjes filluan te talleshin.MORI XHAKUA NUSE TE RE ,EM PER VETE EM PER NE.dhe xhaja u kthehet dhe u thot.BAN VAKI SESHT CUDI,QE JU TE GJITH TE JENI FEMIJT E MI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:07 am

Nje djale donte te martohej me nje trashegimtare te pasur e tekanjoze.
“Zonje jam shume i dashuruar me ju.”
“C’pune beni?”
“-es.”
“Ah, ashtu?! Dhe sa fiton?”
“Hemm, njemije euro ne muaj.”
“Mua ajo shifer, nuk me del as per te blere sapun!”
“Me falni, nuk e dija qe jeni kaq e piset!”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:08 am

Nje i djalosh deshiron ti bleje nje dhurate per ditelindje te dashures se tij te redhe nuk ka akoma shume kohe qe jane njohur dhe deshiron te jete i kudesshem e te beje nje dhurate te sakte,vendos ti bleje nje pale doreza te cilat jane nje durate perfekte dhe romantike, por jo shume personale. Kish shkuar bashke me te motren dhe ajo ble nje pale mbathje. Gjate paketimit, -esja ngaterron dhuratat, keshtu e dashura perfundon me te mbathuart dhe e motra me dorezat.
Djaloshi shkruan nje bilete mbi dhurate:
“Kam zgjedhur kete dhurate, sepse kam vene re qe e ke zakon te mos i mbash kur dalim se bashku ne mbremje. Po te mos kish qene per tet moter, do te kasha zgjedhur nje model te gjate me kopsa, por ajo preferonte kete model me te shkurter, eshte me thjesht per tu hequr. Ato qe zgjodha une ishin me ngjyre delicate, por zonja qe mi -i, me tregoi ato qe ajo mbante ne tre javet e fundit, dhe ishin me te forta,i dhashe te provoje te tuat dhe i rrinin shume mire. Do te doja shume qe te isha aty per te te ndihmuar kur ti te veshshe dhuraten time heren e pare, se me pas padyshim te tjera duar do te vijne ne kontakt me te para se une te arrij te te shoh perseri.
Kur te heqesh dhuraten time, kujtohe ti frysh brenda, sepse kane nje veti te lengezohen brenda gjete perdorimit. Mendo se sa here do te te puth aty gjte gjithe vitit!”
Me dasiuri.
P.S. “oda e fundit eshte ti perthyesh pak ne krye, ne menyre qe te duken pak qimet….”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:09 am

Nata e pare me afrikanin
Maria e Junko sapo jane martuar. Junko eshte afrikan dhe i ati i vajzes eshte i shqetesuar per naten e pare te marteses se vajzes. Atehere therret Junkon dhe e porosit per naten:
“Mundohu te jesh i kujdesshem sonte…ime bije eshte e semure me zemer…”
“Mos ki melak baba, kur arrij te zemla….un kthej….”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:09 am

Tre zezake ne nje avion i cili kishte difekt dhe ishte duke rene po bisedonin me njera tjetren se cdo benin qe te kishin mundesi te identifikoheshin nese avioni do shperthente.
E para thote.Une do vesh nje pale breke te verdha qe kur njerezit te vijne te dukem si diell e te me dallojne.
E dyta thote une do vesh breke roze sepse shumica e skuadrave te shpetimit jane meshkuj dhe terhiqen nga ngjyra roze.
E treta thote se sdo vishte breke fare.Pse e pyesin shoqet.Sepse ua kthen ajo gjeja e pare qe kerkojne njerezit ne nje avion te rrezuar eshte Black box.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:10 am

Merr nje Amerikan nje mi the e fut ne shishe me viski
Rusi merr nje mi e fut ne shishe me vodka
SHQIPTARI merr nji mi the e fut ne shishe me Raki
Amerikani perzie shishe dhe ngjerr minin jasht, del mini duke pertitur GIPITIEMVSY
Ngjerr Rusi mimim nga shishja del mini duke kenduar ALIKAKALI KAKA LI KAKALI
TANI ngjerr SHQIPTARI minin dhe del mini duke thirrur me te madhe : KU ESHTE MACJA SE
DU ME E KAP ME ZOR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:11 am

Dy budallenj donin me ik diku deri ne nje vend me taxi dhe shkojne tek vendi i taksive. Shohin nje taksi aty qe ishte e ndezur dhe shoferi po rrinte brenda. Hapin deren mbrapa dhe futen qe te dy brenda te kjo taksia. Shoferi kur i degjon kthen koken mbrapa dhe i pyet: - Ku do ikim cuna?
- Pse edhe ti do vish me ne eh? - i thone budallenjte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:11 am

Nje djale donte nje vajze dhe mendon te martohet me te,por babai i vet i thote jo mor bir mos u marto se ate e ke moter nga ana ime.dhe djali nuk vendos te martohet,por vjen e ema dhe i thote martohu!JO i thote djali se e kam moter nga babai,martohu ore po te them se se ke gje babin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:11 am

nje pasanik i thot nje shqiptari se po e beri Kalin te qeshe do ti pagoj nje drek ne restoranin me luksoz te qyteti.I afrohet shqiptari kalit i thot dicka dhe kali fillon te qeshe me te madhe.E mir tha Zotnija dhe ja dha dreken
Pas nja 2 jave e takon perseri shqiptarin dhe i thot se po e beri kalin te qaj ka edhe nje drek tjeter.I afrohet shqiptari kalit i tregon dicka dhe kali fillon te qaj.edhe kte rradh ja jep dreken Zotnija mirepo e pyet se si ja arriti ta bej kalin te qeshe dhe si ja arrite ta bej kalon te qaj
Shqiptari thot:rradhen e pare i thash se une e kam Penisin me te madh se ty dhe ai filloj te qeshe me te madhe,kurse rradhen e dyte ja tregova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:11 am

Nje Japonez i mburret nje gjermani.
Ne thot ne japoni kemi zbuluar telin me te holl ne bot
Gjermani:Bjere bjere ne gjermani ti bojm ni bire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:12 am

Na ishte njeher nje fshatar qe po ikte ne pazar per te shitur nje dhi. E takon nje polic ne rruge dhe polici i thote qe te djelave ndalohet te shiten dhite. I merr dhine fshatarit dhe niset per ne rajonin e policise, por gjate rruges takon nje fshatar tjeter.
Ku po e con kte gomar?, pyet fshatari.
Polici: Po ca thua ore idiot, se shikon qe eshte dhi?!
Nuk po flisja me ty, i pergjigjet fshatari, por me dhin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:12 am

Nje grua hyne ne autobus me femije ne dore. Si e pau femine shoferi tha: "O bo, bo kur nuk kame pa femije me te keq"
Gruaja e ofenduar shkoi ne fund te autobusit. Mirpo nje zoteri i cili ishte i ulur afer saj e pyeti:
"Zonje pse jeni nervoz?"
"Si mos te jeme nervoz kur shoferi i autobusit me ofendoi rende"
"Si guxon ai ashtu, ai punon ne sherbimin publik dhe nuk guxone ti ofendoje njerzit!!"
"Keni te drejte Zotni, tash po ia tham une atij disa fjale!"
"Vetm shkoni ju Zonje se une ju mbaje majmunin!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Fri Apr 20, 2007 12:13 am

Ishin njeher 3 inxhinier nje Amerikan nje gjerman dhe nje shqiptar. Shkojn ne amerik shetisin ne new yourk dhe u thot amerikani kjo ndertesa ketu eshte 1000 merta e gjate, euuuu thoen shqiptari dhe gjermani si ka mundesi?!! po mir thot amerikani 1 metro ma posht 1 metro ma nalt nuk prish pune. Shkojn ne gjermani dalin ne berlin dhe shohin nje ure, thot gjermani kjo ura eshte e gjat 1500 metra, ehuuu si ka mundesi thuan amerikani dhe shqiptari?! po mir thot gjermani 1 metro ma posht 1 metro ma nalt sprish pune. Shkojn ne tiran shetisin neper tiran dhe kalojne nga spitali thot shqiptari mbrem ktu lindi nje grua nga goja, ehuuu si ka mundesi thuhen amerikani dhe gjermani ska mundesi, po mir thot shqiptari 1 metro ma nalt 1 metro ma posht sprish pun..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
mustafa123Numri i postimeve : 8
Registration date : 12/06/2007

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Tue Jun 12, 2007 2:49 pm

haha shum t'mira pom pelqejn qitash ko mi qit edhe une do
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Tue Jun 12, 2007 5:40 pm

Beu i nje fshati mori per punetor qerosin qe te kujdeset per punet e shtepis.Nje dite Beu u nis per nje shetitje ne Europ.Beu i kishte pik te dobet Gomarin dhe zagarin dhe ja la amenet qerosit

Pas disa ditesh Beu kishte quar fjale se do te kthehej ne shtepi the i tha zonja(Gruaja e beut)qerosit qe te shkonte ta priste ne aeroport

Beu:he qeros ckeni?

Qerosi:Azgje!ngordhi Zagari

Beu:si mer ngordhi Zagari?!Po si?

Qerosi:Hengri shum nga mishi i Gomarit

Beu:Po pse edhe gomari paska ngordh.Po si?

Qerosi:Ngordhi nga pesha e rende kur e varrosem zonjen

Beu:Paska vdek Zonja(Gruaja)?!Po si mer ka vdek Zonja?

Qerosi:I ra te fiket kur dha shpirt Djali

Beu:mossss me paska vdek edhe djali

Qerosi:Djali e piu gjysmen e shishes nga helmi i minjve

Beu:Po pse sthua ti me qenka fik shtepia mua

Qerosi jo Zoteri shtepine se shuajtem dot se mori flak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Tue Jun 12, 2007 5:42 pm

Ishin njeher 2 shok motocikslista, dhe nje nat vendosen te bejn nje xhiro, njeri nga keto veren 2 drita ne rrug dhe i thot shokut shiko keto 2 motociklistat do ju futem ne mes, kur u fut u perplas me nje kamion.. pas ca ditesh shkon shoku tjeter ne spital ta vizitoje dhe e pyet cfar ndodhi ate nat ai i pergjigjet motociklisti i mesit nuk e kishte hap driten ishte pa drita
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: HUMOR   Tue Jun 12, 2007 5:42 pm

Ishin dy shok dhe shkuan e vjodhen ni dyqan.Ne nderkoh erdhi policia dhe te dy shoket ja futen vrapit.Njeri nga policet mbasi nxitoi shum u lodh dhe tha:PO NDALU MOR BIR KURVE SE ME LODHE''njeri nga shoket ndaloi dhe i tha shokut tjeter ik ti se me njofti muve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: HUMOR   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
HUMOR
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Humor :: Shaka/Hajgare/Vica :)-
Kėrce tek: