ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
JanaGjk

avatar

Numri i postimeve : 23
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 02/10/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???   Thu Oct 04, 2007 6:39 pm

Elida....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JanaGjk

avatar

Numri i postimeve : 23
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 02/10/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???   Tue Oct 09, 2007 11:19 pm

Me qense jemi ne prag te festese me mungojn shum njerz...Motrat...familjaret...edhe dashnia jem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hehehe_girlsNumri i postimeve : 5
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???   Fri Nov 02, 2007 10:18 pm

[img][/img][url][/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hehehe_girlsNumri i postimeve : 5
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???   Fri Nov 02, 2007 10:22 pm

tung personi qe me mungon me se shumti eshte shoqja ime egzona I love you Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???   Tue Jan 22, 2008 11:08 pm

eh valla edhe mua me mungon mese shumti vetja ime qe kam qen dikur,qaj kur te kujtoj veten se si kam qen dhe se si jam ber tash,gjithmon kam qen e qet e buzqeshur,e dashur,e lumtur,dhe e kenaqur me jeten,ndersa tash te gjitha me jan kthyer ne te kundreten----dhe pas vetes time me mungojn edhe dy persona tjer neriu qe e dashuroj me mungon pastaj vllau im i vogel...e jet o jet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Int3rX

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 30
Vendodhja : CH/LLabunisht
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???   Tue Jan 22, 2008 11:25 pm

Me Mungon .... xXxXxXxXxXxXxXx ...... engjellushe tej me mungon hahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RadioDollogozhda.Ch
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???   Tue Jan 22, 2008 11:58 pm

Int3rX shkruajti:
Me Mungon .... xXxXxXxXxXxXxXx ...... engjellushe tej me mungon hahahhaha

hahahahahahahahahahahahaha mos ke pa ndonje enderr me korkodilla affraid affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
Vegim

avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 29/04/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???   Wed Jan 23, 2008 10:00 pm

nuk e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???   Wed Jan 23, 2008 10:04 pm

joni me mungon me se shumti valllllaaaa...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???   Tue Apr 15, 2008 1:24 pm

muaa me mungojnn te gjithh antaret e keti forumit

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JanaGjk

avatar

Numri i postimeve : 23
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 02/10/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???   Wed Apr 30, 2008 12:35 am

Mikesha ime.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vajz-dolloNumri i postimeve : 9
Registration date : 17/05/2008

MesazhTitulli: Re: CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???   Sat May 24, 2008 10:59 pm

ohhhhhh sa persona te familjes me mungojn muaaaa vllau mbesa motra dhe nipi qe i duaaaa shum shum shum shummmmmmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolliNumri i postimeve : 101
Registration date : 25/04/2008

MesazhTitulli: Re: CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???   Mon May 26, 2008 10:49 pm

me mungon nje person,e mbaj sekret por me mungon shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CILI ESHTEN PERSONI I CILI JU MUNGON ME SHUM ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: