ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Hidhen hapat e para te organizimit te Koncertit me rastin e

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Hidhen hapat e para te organizimit te Koncertit me rastin e   Sat Nov 22, 2008 12:28 am

Hidhen mendimet e para te organizimit te Koncertit me rastin e vitit te ri 2008-09 ne Dollogozhde!


Ideja per te organizuar nje manifestim me rastin e vitit te ri ne Dollogozhde tash me prej 2 vitesh me rradh ajo realizohet pa probleme. Keshtu qe hedhen mendimet e para per organizimin edhe per kete vit Koncert me rastin e vitit te ri 2008-09 sepse perderisa tek ne eshte me se prezente arti, kultura dhe sidomos talenti dhe vullneti per pune gjerat tjera gati zhvillohen vete, por kane vetem pak nevoje per mbeshtetjen e dashamireve te artit dhe mbeshtetjen e fort e sponzorave.
Dmth edhe pse filluan hapat e para te nje organizimi te tille ku si fakt kemi 2 vitet e kaluara per organizimet me rastin e vitit te ri me rregullen,formen dhe mirnjohjen.
E lem te hapur piken kryesore e ni organizi qe ka nevoj kryesore mbeshtetjen e sponzorave.
Nese deshironi beheni dhe ju pjes e falemenderimeve publike ,ndihmo edhe ti per te zhvilluar kulturen dollogozhdare.

Per ma shum kontakto :

+38970713593
ose argent-alasani@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Hidhen hapat e para te organizimit te Koncertit me rastin e
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me para tė shtetit shėtitje nė Paris (Foto)
» Dukagjin, grabiten, vriten dhe hidhen nė humnerė dy turistė ēekė
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» Kronologjia e ngjarjeve qė nga vitet 600 para Krishtit deri mė sot

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: