ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Temperatura te larta ditet ne vijim

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Temperatura te larta ditet ne vijim   Mon Nov 10, 2008 10:00 pm

Temperaturat e larta dhe jo normale per stinen e vjeshtes do te na shoqerojne edhe per ditet e ardhshme.
Parashikohet se deri ne mesjave do te kemi mot te kthjellet, vranesirat do te nisin diten e enjte.

Temperatura maksimale e regjistruar gjate dites se sotme eshte 22 grade celcius.Sipas metereologeve temperaturat gjate diteve te ardhshme do te pesojne nje ulje me 2 deri ne 3 grade celcius.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Temperatura te larta ditet ne vijim
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Burbuqe Thaēi: Sherri i mikut tė mirė nė ditėt e vėshtira!
» Pjetėr NREJAJ:Dr. Rugova, njeriu me vlera tė mėdha dhe me ndjenja tė larta kombėtare
» Don Lush Gjergji: Ja pse Vatikani (nuk) do ta njoh Kosovėn
» Ora e dashurisė
» Vazhdojnė nderimet e larta pėr luftėtarin Beg Rizaj, i vrarė nė Kumanovė (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: