ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Qe sot,akrepat e ores 60 minuta prapa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Qe sot,akrepat e ores 60 minuta prapa   Sun Oct 26, 2008 1:44 pm

Sonte nė orėn 03.00 akrepat e orės kthehen njė orė prapa, pra do tė shkojnė nė orėn 02.00 Llogaritja dimėrore e kohės do tė zgjas deri mė 29 mars 2009.

Ndryshimi i orės mė parė nė Evropė ka qenė jo i njėtrajtshėm, por ajo filloi tė pėrgjithėsohej nga viti 1974, pas krizės sė parė tė naftės kur disa vende vendosėn tė ēojnė pėrpara orėn nė mėnyrė qė tė shfrytėzonin mė shumė dritėn e diellit dhe tė konsumonin mė pak energji elektrike. Ndryshimi i orės nė Evropė u vendos nė vitin 1981 dhe ėshtė rinovuar ēdo katėr vjet.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Qe sot,akrepat e ores 60 minuta prapa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: