ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 E ēuditshme por e besueshme kjo qe ndodhi ne Dollogozhde?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: E ēuditshme por e besueshme kjo qe ndodhi ne Dollogozhde?   Wed Oct 22, 2008 10:30 pm

Ne pjesen e quajtur "thonat" ne fushen e gjelbert rruges Dollogozhda-Livadhi,nga nje grup femijesh ėshtė gjetur njė kėrpudhe ku siper saj ėshtė e shkruajtur Allah ne gjuhen arabe.
Ne momentin kur na ra ne dore kjo kerpudhe,menjeher kerkuam ndihme per tu vertetuar me mire ne imamin e xhamis se Dollogozhdes.
Keshtu qe,edhe nga Imami i Xhamis se Dollogozhdes jepen mendimet e njejta se siper kesaj kerpudhe eshte shkruajtur Allah ne gjuhen arabe dhe ky fakt ka habitur xhematet e xhamis se Dollogozhdes.
Ne me aq mundesi dhe me plot mendime qe morem,vertetuam se ajo nuk ishte e shkruajtur nga dora e njeriut,mirepo ashtu ishte natyrale dmth ashtu ka dalur nga toka.
Per ta kuptuar me mire dhe per ti dhen nje mendim edhe ju te nderuar vizitor te web-faqes se Dollogozhdes ne kemi bere disa Foto Lajme!


Edituar pėr herė tė fundit nga ArGeN--t nė Wed Oct 22, 2008 10:46 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: E ēuditshme por e besueshme kjo qe ndodhi ne Dollogozhde?   Wed Oct 22, 2008 10:42 pm

Fotografi Origjinale:Foto te zmadhuara dhe te sqaruara me saktesisht:Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
E ēuditshme por e besueshme kjo qe ndodhi ne Dollogozhde?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» E PA BESUESHME POR E VĖRTETĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: