ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Apel publik B.Vendore:Kini kujdes pak me shum per Dollo..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Apel publik B.Vendore:Kini kujdes pak me shum per Dollo..   Fri Oct 10, 2008 7:05 pm

Apel publik per bashkesine vendore: Kini pak me shum kujdes per Dollogozhden!?

Ne emailin e web-faqes sone dita dites po arrijn shum ankesa dhe sygjerime sa i perket Dollogozhdes dhe ne vecanti bashkesis vendore se Dollogozhdes,ku nga gjith ato mund te thuhet se bashkesia vendore e Dollogozhdes duhej te kujdesej me shum seē po kujdesen tash per Dollogozhden.
Problemi qe i shqeteson shumicen mund te quhet i pazgjidhur dhe i diskutueshem.
Tash do na duhej te ndalohemi ne vjedhen e pronave te fshatit.

Shum prej dollogozhdareve pa marre vendim si nga bashkesia vendore e Dollogozhdes,pa e verejtur skicen e fsh.Dollogozhde,po si tu kujtohet marrin pronat e fshatit.
Dikush e shfrytezon per biznis,dikush e shfrytezon si prone e tij,dikush e shfrytezon ne mbjelljen e pemeve apo perimeve te ndryshme e kshu me rradh.

Ne si staf i www.dollogozhda.be kemi nje numer te madhe fotografish te pronave qe ne skicen e fshatit Dollogozhde nuk jan te parapame ato prona te jen private mirepo nuk mundemi te mbajm pergjegjesine e fsh.Dollogozhde sepse nuk e kemi at te drejte.
E drejta jone eshte qe ta paraqesim nje problem pa shkaktuar incidente ,mirepo disa probleme nuk mund ti paraqesim sepse duhet te him ne hak me banoret te tjere.

Te shpresojme se nje dite nuk do i trembemi kaq shum fjales se lire dhe presim dita dites ta skenojm Skicen e Fsh.Dollogozhde per te qene me e qarte per ju vendi i fsh.Dollogozhde
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Apel publik B.Vendore:Kini kujdes pak me shum per Dollo..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Apel pėr ndihmė familjes sė dėshmorit Shaban Zenuni - Hoxha
» Agim Gashi:FALENDERIM PUBLIK
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Mentor Thaqi: Humanizmi, Bujaria dhe Patriotizmi, kanė njė emėr tė pėrbashkėt, quhet: Atdhedashuri! Falėnderim publik pėr Tal Babanaj!!!
» Zgjedhjet vendore, ja lista e kandidatėve tė PD-sė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: