ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Sa te paorganizuar qė jemi ne Dollogozhdaret?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Sa te paorganizuar qė jemi ne Dollogozhdaret?   Sun Aug 17, 2008 12:47 pm

Kur bie fjala per te realizuar diēka tė gjithė presim dhe heshtim,ndersa me fjal e mbushim tėr popullin se do bejm ket e do bejm ate.
Behej fjala per "Ndriēimin ne fushen sportive pas SHF NURI MAZARI".
Tash mė,shum qarte eshte bere e ditur nga drejtoria e kesaj shkolle se ndriēimi duhej hequr nga shkolla per arsyje se ankesat dhe ēmimi i rrymes i shkojn shkolles dhe obligohen qė ta ndalin,mirepo sdo te thot se e vetmja zgjidhje ishte te merrej rryma nga shkolla ..?
Zakonisht prej stines se pranveres gati ēdo dite nje numer i madh i dollogozhdareve dalin e luajn ne kete fushe deri sa errėt e me pas ikin,mirepo te vjen paksa ēudi sepse tash edhe ndriēimi ne kete fushe u rregullua mirepo mungon njė KABELL 50 METRO sa qe te lidhej direkt ne nje "bander" qė edhe te ket vazhdimisht rryme edhe te mos i bej dem askujt edhe mos ket mospages ndaj rrymes ne kete stadium,e ēfar kerkon kjo?
Thjesht gati ēdo dite te mblidhen te holla nga ata lojtar qe luajn ne at fushe dhe per nje muaj rregullohet edhe kjo mangesi qe sot e hasim ne Dollogozhde ose ate mund ta perballoje edhe vetem ni person sepse nuk kushton shum mirepo Kush ..?
Edhe mergimtaret erdhen,shikuan,luajten dhe iken askujt nuk i interesoi per kete problem.
Sa te afte qe jemi te zgjedhim problemet me fjale,por me veper...!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Sa te paorganizuar qė jemi ne Dollogozhdaret?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI - ANGELA MĖRKELIT
» JEMI SHQIPTAR ME TRI BESIME- Poezi nga ;Lek Mrijaj
» Dardan Velija: Njė biografi siē s'jemi mėsuar tė shohim
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: