ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
Share | 
 

 KEN DO ZGJIDHNI FAMILJEN APO TE DASHUREN/IN ???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
anonimja-dolloNumri i postimeve: 136
Vendodhja: Ne erresiren e mergimit..
Registration date: 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: KEN DO ZGJIDHNI FAMILJEN APO TE DASHUREN/IN ???   Tue Dec 26, 2006 1:33 am

Do i lutesha zotit qe mos vi deri ne ate pike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
dollogozhda_girlNumri i postimeve: 112
Registration date: 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: KEN DO ZGJIDHNI FAMILJEN APO TE DASHUREN/IN ???   Tue Dec 26, 2006 1:35 am

anonimja-dollo shkruajti:
Do i lutesha zotit qe mos vi deri ne ate pike

po ashtu ama prap se prap familjen sdo ta lija asnjer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve: 859
Age: 25
Vendodhja: Dollogozhdė
Registration date: 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: KEN DO ZGJIDHNI FAMILJEN APO TE DASHUREN/IN ???   Sat Dec 30, 2006 9:30 pm

ami cuca e keni ne terezi ju hehee po kur dashuron sdin sa te sakrifikosh flas per dashurine e vertet ehhe sorry bb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArtiiNumri i postimeve: 61
Age: 27
Registration date: 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: KEN DO ZGJIDHNI FAMILJEN APO TE DASHUREN/IN ???   Thu Jan 18, 2007 8:11 pm

Ne kohet e lashta .. as qe nuk ka pas dashuri .. ndoshta por shum rrall.. dhe njerezit kan ber sic ka dash familja.. pra vajzen qe e ka gjet familja ate dhe e kan marr.. ndersa ditet e sodit esht krejt e kunderta.. besoj se esht e kuptueshme pse shumica nga ne e zgjedh DASHURIN.. i thoen shekulli 21 Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ardianaNumri i postimeve: 66
Vendodhja: Gjakovė
Registration date: 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: KEN DO ZGJIDHNI FAMILJEN APO TE DASHUREN/IN ???   Sat Apr 21, 2007 4:04 am

Smund te them e le familjen per te dashurin,sepse per te ber nje gje te till,duhet shum valla per mi besu un sa em don ai mu,ama veshtir valla se di a kisha mujt me ba diqka te till,por un mendoj se njeriu mund te gjej zgjidhje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EngjellushjaNumri i postimeve: 118
Vendodhja: Ne Qjell
Registration date: 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: KEN DO ZGJIDHNI FAMILJEN APO TE DASHUREN/IN ???   Mon Jul 02, 2007 6:43 pm

UN PER VETEN TIM DO KISHA ZGJEDH TE DASHURIN
ESHTEN E VERTET SI FAMILJA NUK KA MIRPO ME FAMILJEN E KE NJE JET TE SHKURTER ME TE DASHURIN DO E KESH 1 JET TE TER DHE FAMILJA DUHET TE AKCEPTOJ SEPSE ATE E MARR UN ATE E ZGJEDH UN DHE JO FAMILJA GJDOKUSH DO BEHET ME FAMILJE GJDOKUSH MENDON PER FAMULJEN E VET Wink Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator


Numri i postimeve: 330
Age: 24
Vendodhja: dollo/ zivcer
Registration date: 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: KEN DO ZGJIDHNI FAMILJEN APO TE DASHUREN/IN ???   Fri Jul 06, 2007 10:30 pm

un zdo e sillnja kurr veten qe te hy ne at udhkryq besoj se jam aq e aft e aq e zonja qe ta zgjedh at problem tjeter soj...

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve: 141
Registration date: 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: KEN DO ZGJIDHNI FAMILJEN APO TE DASHUREN/IN ???   Thu Jul 12, 2007 11:54 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:38 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve: 69
Registration date: 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: KEN DO ZGJIDHNI FAMILJEN APO TE DASHUREN/IN ???   Sun Jan 20, 2008 5:18 pm

un kam zgjedh familjen,por mej pas mend e sotit e kisha zhgjedh te dashurin......Sepse prap familja mas ni kohe ndoshta dot me pranonin ne mesin e tyre.Ama te dashurin ma zor me e gjet prap aaaa?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
KEN DO ZGJIDHNI FAMILJEN APO TE DASHUREN/IN ???
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fatmira Nikolli-EKSKLUZIVE/ Rrėfimi i mbesės sė Konicės: Pakti i Enverit qė shpėtoi familjen
» Kush e ndihmoi dhe kush e tradhtoi Adem Jasharin (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: -
Kėrce tek: