ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Apel per ndihme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Apel per ndihme   Tue Jul 01, 2008 1:43 pm

Pershėndetje tė nderuar lexues!
Puna jone vazhdimisht shikohet nga ju sepse tė gjitha jan drejtpėrdrejte.
Duke e shikuar me syt e realitetit ne si staf kemi realizuar njė punė vullnetarisht pa u paguar apo ndihmuar nga dikush,e themi kete pėr t'ju bėr apel tė gjithėve atyre qė e ndjejn veten Dollogozhdar tė na ndihmojnė me aq mundesi sa kan.
Tė gjithė jemi Dollogozhdar,secilit i takon te kontribojė per vendlindjen e vet nė menyra te ndryshme,ne dėshirojmė tė hapin me gjersisht web-faqen tonė me matriale te ndryshme dhe sende te tjera qe do jen supriz per ju,mirepo ne keto ditet e sotme ēdo hap qė ecet paguhet,kshu qė financiarisht jemi te dobet dhe kerkojme ndihme nga ju qe te mund te depertojme deri ne ėndrrat tuaja per vendlindjen tuaj te dashur.
"Ndihmat tuaja"- ne do ua argumentojmė me fakte duke e ditur se pėr ēfar na ndihmoni,po ashtu do te behen publike se kush dhe me ēfar na ndihmon dhe ku do vijojn ata ndihma.


Kontakto:
na-ndihmoni@hotmail.com

Ose na dergoni nė nr e transaksionit : STOPANSKA BANKA AD SKOPJE FILIJALA STRUGA UL.Marsal Tito br Struga
SWIFT:STOBMK 2X
IBAN: MK07200001807317863
Me respek:
Argent
www.dollogozhda.be
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Apel per ndihme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Apel pėr ndihmė familjes sė dėshmorit Shaban Zenuni - Hoxha
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Vera Kurti: DISA STRATEGJI NE NDIHME TE NXENESVE ME ADHD....
» Nikoleta Kovaēi:Apel mbi lotėt e Kryeministrit..!-Opinion

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: