ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Tempetaruta tė larta kanė kapluar vendin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mevlan
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 8
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhda // Italia, Rimini
Registration date : 23/02/2007

MesazhTitulli: Tempetaruta tė larta kanė kapluar vendin   Sun Jun 22, 2008 11:27 pm

Temperatura deri mė 35 gradė celsiuz kanė kapluar vendin gjatė ketyre ditėve.
Nga Enti meteorologjik thonė se temperatuart janė pritur dhe janė normale pėr kėtė sezon veror. Por motin e nxehtė vėshtirė po e pėrballojnė personat qė punojnė nė ambiente tė hapura.
Ndersa veshtire eshte se nese moti do qendroj keshtu teper i nxehte te vjen ne pershtypje a do kete Uji gjat ketij sezoni.
Javėn qė vjen,parashihet qė tempertuarat tė rriten mė tej pėr disa gradė. Mė nxehtė do tė jetė tė mėrkurėn ku temperaturat do tė arrijnė nė shkallėn e 40 gradė celzius.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioarta.tk
 
Tempetaruta tė larta kanė kapluar vendin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtė
» POEZI QE FITOI VENDIN E PARE NE KOKURSIN LETRAR TE MALISHEVES?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: