ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fillon respektimi i orarit te taksistet e f.Dollogozhde

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Fillon respektimi i orarit te taksistet e f.Dollogozhde   Fri Jun 20, 2008 12:01 am

Telashet dhe thashethemet qarkullonin shpesh gjat pritjes se tepert neper TAKSIT e f.Dollogozhde,qe bejne transportin e udhetareve me relacion Dollogozhde-Struge dhe anasjelltas se "kur do niseni"-"edhe sa do presim",keshtu qe ua bejme te ditur se tash me ēdo gjisem ore behet nisja nga Dollogozhda-Strugė.
Po ashtu vlen te permendet edhe ēmimi i ketij relacioni mbi te cilen jeni mir informuar se nga muaj Prill e deri me tutje vazhdon i njejti ēmim pra 50 den
Ndoshta ky ēmim eshte i tepert,mirepo te gjithe e dim se rritja e ēmimit te naftes dita dites ende po shtohet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Fillon respektimi i orarit te taksistet e f.Dollogozhde   Wed Jul 30, 2008 9:16 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 6:57 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fillon respektimi i orarit te taksistet e f.Dollogozhde   Thu Jul 31, 2008 3:25 am

Cito :
Tash Jugotransi/Vakchare eshte nen menaxhim te ri, prone private e shqiptareve ( nese nuk jam gabim), do ishte shum interesante nese dikush nga www.dollogozhda.be do shkonte per nje bashkbisedim me pronaret e ksaj kompanie per mundsit( orarin, cmimin) qe ajo mund te ofroj dhe pengesat qe e ndalojn kete gje qe te behet realitet.

Shpresojm kah fundi i Gushtit ta realizojme me aq sa do na jepet mundesia.!

Ju pershendesim'Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fillon respektimi i orarit te taksistet e f.Dollogozhde   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fillon respektimi i orarit te taksistet e f.Dollogozhde
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fillon nxjerrja e kufomave nga Morgu i Shkupit
» Vehap Kola:Fushata shqiptare fillon nė Uashington

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: