ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Votimet sot ne Dollogozhde,po arrijn kulmin e qetesis!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Votimet sot ne Dollogozhde,po arrijn kulmin e qetesis!   Sun Jun 01, 2008 12:37 pm

Deri ne oret e mesdites,qindra banor te F.Dollogozhdė janė tė interesuar pėr Votėn e tyre e cila ka nje rendesi te madhe.
Qendra e votimit eshte ne lokalet e SHF "Nuri Mazari"-Dollogozhdė nėn udhezimin e komisionin te percaktuar per at punė.
Nga shtabet zgjedhore tė BDI , PDSH dhe BDSH jane derguar nga 2 vėzhgus per ta ndjekur situaten ēdo moment pėr te mos manipuluar ne Voten e lire.
Votimet kan nje qetesi, secili eshte i obliguar per te Votuar duke e ditur Secili per vete.Kesaj rradhe eshte e ndaluar votimi i nje antari te nje familje,te votoj per gjith familjen,prandaj deri ne oren 19:00 jan te mirseardhur te gjith banoret e F.Dollogozhdė per te dhene voten asaj qe mendojn se do ua mbrojn interesat shoqerore dhe individuale ne Maqedoni.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Votimet sot ne Dollogozhde,po arrijn kulmin e qetesis!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: