ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Te diellen zgjedhje e parakohshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Te diellen zgjedhje e parakohshme   Thu May 29, 2008 11:36 pm

Ashtu siē ua kemi cekur vazhdimisht nepermjet mesazheve tona,levizjet e partive politike si ne rrethine por ne veēanti ne Dollogozhde,ashtu do qendrojme edhe per pak dite deri sa te degjojme saktesisht fitoren e nje Partie politike shqiptare ne zgjedhjet e parakohshme qe do mbahen me 1 Qershor ( E djelle).
Ne Dollogozhde, sipas informatave nga shtabet zgjedhore te Bdi dhe Pdsh, pritet zgjedhje te lira pa e demtuar njeri-tjetrin,qė nenkupton te respektohet ēdo votė e ēdo antari nga Dollogozhda ne keto zgjedhje.
Zgjedhjet do mbahen ne lokalet e SHF "Nuri Mazari"-Dollogozhdė,dhe i lusim qytetaret e F.Dollogozhde,te marrin pjese aktive ne zgjedhje per arsyje se ēdo votė e tyre ka vlere te madhe ne ngritjen e kultures shqiptare dhe ne vecanti asaj Dollogozhdare.
Qendra e votimit,do jet e hapur prej ores 7 te mengjezit e deri ne 19:00 ne mbremje.
Ne si staf i www.dollogozha.be, urojm zgjedhje te lira dhe qeta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Te diellen zgjedhje e parakohshme   Sun Jun 01, 2008 10:23 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 7:05 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Te diellen zgjedhje e parakohshme   Sun Jun 01, 2008 12:22 pm

1) Smunndje te komentoje sepse ne at kohe kur eshte shkrujtur ne web-faqe nuk punonte Forumi kshu qe tash e rregullum.
Mund te komentojsh:

http://mydollogozhda.goodforum.net/arkivi-i-artikujve-te-meparshem-f7/bdine-avantazh-sipas-anketes-tone-t330.htm

2) Qytetaret e Dollogozhdes - Nuk e ka kuptim se eshte prej QYTETI dhe Dollogozhda seshte Qytete mirepo fjala QYTETAR ka kuptim njejt BANOR I QYETERUAR ky hyn ( I KULTURUAR, I NDERSHEM e kshu me radh)

Besoj se jemi ne mirkuptim!

+ QYTETAR - Ne ēdo Lajmerim,Ftese perdoret pa marr parasysh se per cin Banor behet fjal a jeton ne Dollogozhde a jeton ne Struge! Njerzit i emerojm si QYTETAR! Njerez te Vetedishem!


Te,Prsh! Mbetsh sa ma mir!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Te diellen zgjedhje e parakohshme   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te diellen zgjedhje e parakohshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ēdo gjė qė ka tė bėj me zgjedhjet lokale nė Kosovė
» Serbia sėrish terrorizon shqiptarėt, nuk i lejon tė votojnė nė zgjedhje lokale

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: