ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Stina Asani,zgjidhet fėmija me e bukur ne Dollogozhdė 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mevlan
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 8
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhda // Italia, Rimini
Registration date : 23/02/2007

MesazhTitulli: Stina Asani,zgjidhet fėmija me e bukur ne Dollogozhdė 2008   Fri May 16, 2008 12:26 am

Tė gjithė e dim se fėmija ėshtė pasuria mė e madhe e njė prindi.
Tė gjithė dikur kemi qenė fėmijė,jemi gėzuar dhe jemi genjyer me nje mastik.
Tė gjithė kemi qenė tė bukur sa qė secili na donte,na pėrkedhelte e na puthte.
Sa ēaste te mira kemi kaluar...
E sot..! ēfar rėndėsie ka njė fėmijė..? Njė fėmijė qė sapo mėsohet nė botėn e te qenurit NJERI! Njė femije qė nuk mund tė veēohet nga bashkmoshatari i tij,se te njejtat aftėsi i kan, e drejta dhe paragjykimi ende nuk i njeh.
Pikėrisht keto ishin ato arsyje qė ne si staf te www.dollogozhda.be tė vem ne provė , Votim pa e nėnēmuar askėnd,duke e ditur se te gjith jan te mrekullueshėm.
Pik se pari,ju urojmė tė gjithėve femijeve qe moren pjese ne konkursin Fėmija me e bukur ne Dollogozhdė si ( Miran Veliu , Leonard Dervishi, Rehana Coma ,Stina Asani ,Behar Dervishi ,Artesa Mamudi dhe Arbėr Neziri) njė jetė sa mė lumtur,tė bashkuar me familjen e farefisin, tė ken suksese ne ēdo hap tė jetės duke qene gjithkund tė zotet per vetveten dhe per te tjeret.
Po ashtu, i falemenderojme ato prinder qe moren guximin dhe na respektuan Konkursin tonė.
Menyra e votimit ishte haptas duke e shikuar gjithsecili prej nesh.
Me ( kaq vota) vendin e par e merr Stina Asani.pasaj lista vijon:

2.Rehana Coma
3.Artesa Mamudi
4.Arber Neziri
5.Leonard Dervishi
6.Miran Veliu
7.Behar DervishiStina Asani , nė veēanti i urojmė njė jetė sa me te lumtur dhe te kėndshme, sepse e meriton!
Fatkeqesisht nuk jeton ne Dollogozhdė, dhe ne nuk kemi se si tia ofrojmė shpėrblimin,mirepo do mundohemi qė njė farė menyra ta gėzojm me ēmimin e parė si fėmija mė e bukur nė Dollogozhdė.


Me respekt,stafi i www.dollogozhda.be


Nė konkur moren pjesė keto femij:
Fotografi:Miran Veliu
Emri i babes: Artim Veliu
Vendbanimi: ZhepinLeonard Dervishi
Datlindja: 09.05.2005
Banimi: Zvicer
Emri Babes: Jeton Dervishi
Rehana Coma
Emri Babes: Arsim Coma
Vendbanimi: Amerik
Lindur: 22.09.2006
Stine Asani

Emri Babes: Lutfi Asani
Vendbanimi: Zvicer
Lindur: 07.07.2007
Behar Dervishi
Datlindja: 21/3/06
Vendbanimi: Australi
Emri i babes: Burim Dervishi

Emri Babes: Resul Mamudi
Vendbanimi: Dollogozhde
Lindur:28.08.2004
Emri Vajzes: Artesa Mamudi
Emri dhe Mbiemri: Arbėr Neziri
Ditėlindja: 2.09.2006
Vendbanimi: Vjenė dhe Dollogozhdė
Emri i babės: Rini Neziri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioarta.tk
vajz-dolloNumri i postimeve : 9
Registration date : 17/05/2008

MesazhTitulli: Re: Stina Asani,zgjidhet fėmija me e bukur ne Dollogozhdė 2008   Sat May 17, 2008 10:14 pm

te dua Stinaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lali

avatar

Numri i postimeve : 2
Age : 38
Registration date : 22/05/2008

MesazhTitulli: Re: Stina Asani,zgjidhet fėmija me e bukur ne Dollogozhdė 2008   Thu May 22, 2008 9:11 am

O Lutfi...Lali jom...hej ku je more....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Stina Asani,zgjidhet fėmija me e bukur ne Dollogozhdė 2008   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Stina Asani,zgjidhet fėmija me e bukur ne Dollogozhdė 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» AGIM GASHI:NJE URIM PER FEJESEN
» Unė e dua jetėn-Ėshtė e bukur!-poezi nga-Raimonda Moisiu
» Monda Korca: Dielli e mimozat kurre nuk ndricuar me bukur se ate dite...- Meditim Esse - nga Raimonda Moisiu
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: