ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 BDI( Bashkimi Demokratik per Integrim) mban tubim parazgjedh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: BDI( Bashkimi Demokratik per Integrim) mban tubim parazgjedh   Fri May 16, 2008 12:18 am

BDI( Bashkimi Demokratik per Integrim) mban tubim parazgjedhor nė Dollogozhdė

"Duke e ditur se web-faqja jonė (www.dollogozhda.be) sa i pėrket politikės ėshtė neutrale mirepo kur vjen rasti i zgjedhjeve te partive te ndryshme, web faqja jonė ėshtė private, dhe keshtu qė bėjm apel pėr ēdo Parti politike qė tia prezantojmė tubimet nė www.dollogozhda.be".


Mė datė 15.05.2008 ( E Ejnte), Bashkimi demokratik per integrim (BDI), mban tubim ne qender te fshatit.Te pranishem ishin: kryetari i BDI Z.Ali Ahmeti, Kr. i komunes se Struges z.Ramiz Merko, ish deputet dhe deputet qe jan ne kandidim ne keto zona.
Ne foltore merr fjalen z.dr.Mentor Ibrahimi,njekohesisht i 4 i renditur ne listen e deputetėve, i cili pėrshendeti te pranishmit dhe i uroj mirseardhje dhe nje fitore te thelle me 1 Qershor ne Dollogozhde, me pas vijon kr. i komunes se Struges Z.Ramiz Merko,po ashtu pershendet dhe falemenderon pjesmarrjen e aktivisteve te BDI,me pas merr fjalen kryetari i partise pra bashkimit demokratik per integrim z.Ali Ahmeti i cili mbeti i befasuar nga mikpritja dhe nderi qe iu bė dhe shprehu mendimet e tija per te ardhmen e shqiptareve,per nje ardhmeri sa me te mire dhe sa me te sigurte.
Si shenj respekti,Ali Ahmeti bashk me kolonėn e makinave ndalen pran bustit e te ndjerit Nuri Mazari dhe me pas ndalohen ne varrin e tij per disa Homazhe dhe vazhdojn me tutje ne Veleshte,Llabunishe dhe Ladorisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
BDI( Bashkimi Demokratik per Integrim) mban tubim parazgjedh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fronti Demokratik Fdbk: Sabri Duraku- HARUN BEKA - Shembulli i Mitrovices
» Shteti dhe BIK
» Milazim Maraj: Fėmijėt e dėshmorėve nė rrugė - turp pėr shtetin demokratik
» Frank Shkreli: Bashkimi i Kombit - Enderra qe nuk shuhet
» Rexhepi nuk e mban premtimin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: