ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Sa jemi te kujdesur per ambientin tonė...?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Sa jemi te kujdesur per ambientin tonė...?   Sun May 11, 2008 3:17 pm

Duke u bazuar sipas anketės se A mendoni se qendra e Dollogozhdes,duhej te rregullohet me mire?
dhe duke u bazuar sipas pėrgjigjeve se me te vertet nė Dollogozhdė duhej pėrroi tė mirmbahej dhe ne veēanti ne qender te fshatit tė jeta sa me i bukur duke e perpunuar ne menyra te ndryshme.
Ne,u munduam ti hedhim nje sy,perroi te fshatit,e morem shembull edhe per vende te tjera te Dollogozhdes duke e ditur se perderisa ne qender nuk mirmbahet e ēbehet neper periferit e Dollogozhdės.
Pėr kėtė arsyje, ne nuk deshirojem ta pershkruajme kete realitet te hidhur se ndoshta dikujt do i mbetet hatri per arsyje te ndryshme,do ua mundesojme te shikoni vet keto pamje tė tmerrshme qe barnat e ndryshme jan duke u kapercyer deri ne rruge.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Sa jemi te kujdesur per ambientin tonė...?   Sun May 11, 2008 3:22 pmEdituar pėr herė tė fundit nga ArGeN--t nė Sun May 11, 2008 3:28 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Sa jemi te kujdesur per ambientin tonė...?   Sun May 11, 2008 3:27 pm

ėshtė me te vertet per ta permenduar dhe ta fotografuar njė pjes te vogel te mirmbatjes dhe perpunimit gati ēdo jave te perroit i cili ndodhet prane shtėpive te tyre tė familjes Dauti se ēfar shembulli duhej te marrin tė tjerėt duke ua theksuar se pėrroi eshte pasqyra e veēant e Dollogozhdės.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
astritNumri i postimeve : 2
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sa jemi te kujdesur per ambientin tonė...?   Mon May 12, 2008 8:37 pm

I PASH FOTOGRFIT PO ME TE VERTET ESHTE NJE KONTRAST I MADH.PO MIR ATEHER ATO QE MUNDEN TA MIREMBAJN PARA SHTEPIVE TE VETA BESOJ SE NUK I KA PAGU ASKUSH,PO KAN TREGU AT PASTERTIN E VET. PO ATO TE TJERET NE PJESEN E EPERME TE FSHATIT A NUK MUND TA BEJN NJE SEND TE TILL? A NUK E SHOFIN SE SI DUKET KU ESHTE I PASTER? MIRPO NJE PJES E ATYRE NUK DUAN TA PASTROJN SE ATER JU DUKEN CEVAT E UJERAVE TE ZI....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
faretNumri i postimeve : 2
Age : 27
Registration date : 27/10/2007

MesazhTitulli: Re: Sa jemi te kujdesur per ambientin tonė...?   Tue May 13, 2008 5:20 pm

FOTOGRFIT PO ME TE VERTET ESHTE NJE KONTRAST I MADH".Po neve ne gurbet po nuk mund vim ne dollogozhde per PASTERTIN. Po uve andi po qar shikoni, pastroni andi edhe mos boni lafe.[/url][/i]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa jemi te kujdesur per ambientin tonė...?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa jemi te kujdesur per ambientin tonė...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI - ANGELA MĖRKELIT
» JEMI SHQIPTAR ME TRI BESIME- Poezi nga ;Lek Mrijaj
» Dardan Velija: Njė biografi siē s'jemi mėsuar tė shohim
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: