ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 SA HER KENI REN NE DASHURI ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: SA HER KENI REN NE DASHURI ???   Sun Dec 24, 2006 12:57 am

Shiqir zotit ende skam rene ne dashuri jam reat kshtu hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: SA HER KENI REN NE DASHURI ???   Sun Dec 24, 2006 1:05 am

DreamBoy shkruajti:
Shiqir zotit ende skam rene ne dashuri jam reat kshtu hehe


Qe ke mir tej gega je reat po cna bejsh ne qe jemi ngaterru edhe jemi pendu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: SA HER KENI REN NE DASHURI ???   Thu Jan 18, 2007 8:17 pm

un jom dashuru nja 2 her me duket .. mir po pa fat ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: po...   Mon Apr 16, 2007 1:48 pm

Un jam dashuru njeher en jeten time,para 4vitev,dhe ajo do te mbete dashuria e jetes time,se ate person smund ta harroj kurr en jet,edhe pse tash me pelqen dikush tjeter,POR KURR SDO TA DUA ASKEND SI DIKUR DIKEND...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: SA HER KENI REN NE DASHURI ???   Fri Jul 06, 2007 9:09 pm

un ne jeten time deri tash kurr nuk jam dashuru
dhe e faliminderoj ZOTIN qe sme beri qe dikush te luaj me ndjenjat e mia sepse tash nje dashuri te sinqert eshten shum zor per ta gjet nuk kam qen e dashuruar nuk jam mirpo smund te them se sdo jem se fatit nuk i dihet Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: SA HER KENI REN NE DASHURI ???   Sun Jan 20, 2008 5:39 pm

Nje her kam ra ne dashuri me te vertet!!!....dhe nje her tjeter jam munduar te bi ne dashuri me dike tjeter por jo ka qen e kot.........shum interesant me mu bre po shum e du te dashurin tim te par.eeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolliNumri i postimeve : 101
Registration date : 25/04/2008

MesazhTitulli: Re: SA HER KENI REN NE DASHURI ???   Sun Jun 15, 2008 6:42 pm

ehe,pervoja te meson
une nuk kam mundur ende te kuptoj brendinė e fjalės dashuri!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SA HER KENI REN NE DASHURI ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SA HER KENI REN NE DASHURI ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: Diskutime Dashurie-
Kėrce tek: