ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Jun 22, 2007 4:28 pm

minuta_fundit shkruajti:
KaTiLe_Zh shkruajti:
shnukiii shkruajti:
a un ksha qif tpej ni kafe me katilen, bujarin, lunen (macen hihi) dhe me pulen time Razz aj veres kismet apo jo hihih Razz Cool

aha kismet veres e kemi rezervu edhe restorantin une, ti, luna, sweet_herat, gega, bujari dhe bleroja . mjaft jan hehhehe

aaa po kismet Laughing do jet kenaqsi te pim krit sbashku kafe Razz afro

FLM shum qe me kini HARRUAR Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Jun 22, 2007 4:53 pm

Princezz ce merzitesh tej ne de te arrojn ata ste arroj un tej Razz:P hehe qiosh don kafe coca col apo red bull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Jun 22, 2007 4:55 pm

hahahah of of po mejr de ene tej qar pytje qar dua kafe coca coll apo red bull un i dua te GJITH amon te pagojsh tej Razz:P

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Jun 22, 2007 4:57 pm

haha ni fjal thot kshtu " UN POROSEJN TEJ PAGESEN" :p:p hehe se tallem ska prob per tej jo kafe,coca col po krit KAFIQIN ta falim hehe vec ne de te fole gjoja :d stremeni ne per ni kafe apo red bull hehee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Jun 22, 2007 5:01 pm

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

mos mer amon ce goja im veq lej skendon hahahaha hihi veq nfund mos tremesh kur ske per te mbet pa as ni dinar ne gjep hahah do dalish buosh do pendoesh qe mthkate per kafe ... prej nje kafes u buon 10 kafe ...

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Jun 22, 2007 5:04 pm

hahah tej shum bukur kendon po zoni ste bon Razz:P:P heheheh omej prap skom frik un:d para se te i ne kafe e mendoj un :d si me 50 den Razz:P hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Jun 22, 2007 5:06 pm

ArGeN--t shkruajti:
hahah tej shum bukur kendon po zoni ste bon Razz:P:P heheheh omej prap skom frik un:d para se te i ne kafe e mendoj un :d si me 50 den Razz:P hehehe

aaaaaaaaaaaaaaaa iiiiii epo ater zvej iq hahahahah ashtu a epo un do e mbaj mend qe sa dot shof me kejng det pershendes rase sbuoka zoni im ... hahahah dot ta qas kapakun ene mo de thoesh me ket un argent te pej kafe KURRRRR NE JET hahaha

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Jun 22, 2007 5:08 pm

mejr tej duet ta kuptojsh SHAKEN apo jo heheh ce un ste kom degju si kendon po fjala e perdorum shpesh ene ne shkol ne :p ce shum bukur kendon po zoni ste bon Razz:P nuk e ka kuptimin vec ke muzika kjo fjal :d:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Jun 22, 2007 5:14 pm

hahhahahhhhhahahahah po de po tej hahaha

epo mejr ater e lam a fjala fjal tej de pagjujsh me 50denar hahahahahaah

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Jun 22, 2007 5:20 pm

hehe FJALA FJAL Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Jun 22, 2007 5:53 pm

besa bes Razz:P:P

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Sat Jun 23, 2007 4:51 am

Une me Ardianen valla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jun 28, 2007 10:51 pm

dua kafeeeeeeeeeeeeeeee me shum sheqer Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Jul 06, 2007 9:01 am

kam deshir te pi nje kafe me Engjellushjėn e ZaNaGjKėn sepse si njof aq mir e jan antare te mrekullushme ... ty engjellushė do ta bej sherbet krit meqe aq marak e paske sheqerin,per at edhe ti si sheqeri je shum e embell... kafe llafe dhe shoqnija kur mbarojm llafet jan tretur aman shija jote me ka mbetur e sa shije mke moj kafe per rreth teje mal me llafe ... hahahaha

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Jul 06, 2007 8:00 pm

..::Pr!nCeZz--[B.A]bY::.. shkruajti:
kam deshir te pi nje kafe me Engjellushjėn e ZaNaGjKėn sepse si njof aq mir e jan antare te mrekullushme ... ty engjellushė do ta bej sherbet krit meqe aq marak e paske sheqerin,per at edhe ti si sheqeri je shum e embell... kafe llafe dhe shoqnija kur mbarojm llafet jan tretur aman shija jote me ka mbetur e sa shije mke moj kafe per rreth teje mal me llafe ... hahahaha

wowwwwwwww hhehehe flm shum süsse gjithashtu do kisha deshir te pi nje kafe me ty Wink aman vetem nese e ben ti se e beke te embel siq e kom qef un hihihihi bye bye te prsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Jul 06, 2007 10:18 pm

Engjellushja shkruajti:
..::Pr!nCeZz--[B.A]bY::.. shkruajti:
kam deshir te pi nje kafe me Engjellushjėn e ZaNaGjKėn sepse si njof aq mir e jan antare te mrekullushme ... ty engjellushė do ta bej sherbet krit meqe aq marak e paske sheqerin,per at edhe ti si sheqeri je shum e embell... kafe llafe dhe shoqnija kur mbarojm llafet jan tretur aman shija jote me ka mbetur e sa shije mke moj kafe per rreth teje mal me llafe ... hahahaha

wowwwwwwww hhehehe flm shum süsse gjithashtu do kisha deshir te pi nje kafe me ty Wink aman vetem nese e ben ti se e beke te embel siq e kom qef un hihihihi bye bye te prsh

ajjjj patjeter qe do ta bej te embel hehe ti vetem urdhro.. gjevzen do e bej veq per ty hahahaha bye bye edhe un te pershendes qum qum mpuqqq schatzzzziii

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jul 12, 2007 11:28 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:46 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jul 12, 2007 11:47 am

po te pagosh ti vi Wink

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jul 12, 2007 12:08 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 7:36 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jul 12, 2007 12:10 pm

ajjjjjjjjjjjjjjjj jo jo asnjer ste lot vet

tej vetem paret qiti e pago un 100 kafe do i pej me ty amon te kesh muabet te ajrit more vesht Razz

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jul 12, 2007 12:15 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 7:36 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jul 12, 2007 12:18 pm

hhhahahaha dakord ater un ta dhash fjalen WinkWink

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v_usa

avatar

Numri i postimeve : 46
Vendodhja : USA
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Sat Jun 21, 2008 6:21 am

nje kafe me ArGeN--t dhe BujarM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolliNumri i postimeve : 101
Registration date : 25/04/2008

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Wed Jul 02, 2008 3:07 pm

do te deshiroja te njihem dhe te pi kafe me ju te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Nov 27, 2008 11:26 am

do te doja te pi kafen me kret fshatin... hahah

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutime pa Kufi |Argetim dhe Zbavitje|-
Kėrce tek: