ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 U ktheva perseri.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
JanaGjk

avatar

Numri i postimeve : 23
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 02/10/2007

MesazhTitulli: U ktheva perseri.....   Wed Apr 30, 2008 12:31 am

Pershendetje Forumist te nderura....

E hapa ket tem me qellim qe tju pershendes shum...kam munguar nje kohe te gjate sepse kisha disa arsye personale...por tash jam perseri me juve dhe me vjen mir sepse qdo her kam kaluar mir....

Pershendetje per te gjith e ne veqanti per Argentin....

JanaGjk.....apo ish Ardiana.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolliNumri i postimeve : 101
Registration date : 25/04/2008

MesazhTitulli: Re: U ktheva perseri.....   Wed Jul 02, 2008 2:58 pm

JanaGJK,mire se jeni kthyar,mungesa e juaj duket earsyeshme.Edhe ne mungojme perkundraj deshires qe kemi te jemi te gjithe ne forum,kemi shume angazhime qe nuk na lene kohe te jemi ketu.Shpresoj te kalosh mire ketu ne kete forum mjaft cilesor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
U ktheva perseri.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Pershendetje dhe Urime-
Kėrce tek: