ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 www.dollogozhda.be ,Tash mė me njė renovim dhe me risi te tj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mevlan
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 8
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhda // Italia, Rimini
Registration date : 23/02/2007

MesazhTitulli: www.dollogozhda.be ,Tash mė me njė renovim dhe me risi te tj   Fri Apr 25, 2008 11:57 pm

Stafi jonė,dal nga dal po merr masa per mbrojten dhe mirmbatjen e web-faqes www.dollogozhda.be
Kjo web-faqe,tash mė, me te vertet ka marr njė emer tė madh sa i pėrket vizitave dhe lexuesve.
Pikerisht,nga kritikat qe kemi pasur dhe mendime te ndryshme nga bashkvendasit tanė,ne prej tash jemi te autorizuar sa i perket shkrimeve te ndryshme qė i pėrkasin problemeve tė ndryshme ne Dollogozhdė.
Po ashtu sjellim risi te ndryshme,duke e pasuruar me matriale te ndryshme,duke qendruar gjithmone pran jush.
Kjo web-faqe perpunohet dhe mirmbahet nga Argent Alasani dhe Mevlan Kica.
Ne si staf,deshirojme te zvogelojm mallin ndaj vendlindjes,edhe ne raste gabimi ne shkrim dhe ne matriale te ndryshme,besojm se do na mirkuptoni dhe do na kritikoni se kritika e juaj eshte ndihmes e jona.
Ne ju falemenderojme qe qendroni me ne, duke ju sjellur gjithmone lajmet me te fundit me fotografi dhe video vetem e vetem per tua treguar ngjarjen me reale dhe vetem e vetem per tua sjellur vendlindjen ne ēdo cep te botes ku jetoni.
Ju faleminderit per Mirkuptimin! Lexime te mbara me ne!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioarta.tk
 
www.dollogozhda.be ,Tash mė me njė renovim dhe me risi te tj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: