ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 pse jetojm?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
nedritNumri i postimeve : 12
Registration date : 07/12/2007

MesazhTitulli: pse jetojm?   Thu Apr 03, 2008 4:09 pm

kisha deshir qe secili te shpreh mendimin e vet pse ai/ajo si person jeton?
pra pse e jetojm ne kete bote qe per ndonjerin eshe e pa kuptimt per ndonjerin e kuptimt per ndonjerin me e mir ska per ndonjerin ma e keqe ska pse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JanaGjk

avatar

Numri i postimeve : 23
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 02/10/2007

MesazhTitulli: Re: pse jetojm?   Wed Apr 30, 2008 12:40 am

Jetojm per ta shijuar jeten ne qdo qast,ne qdo minut dhe second...
Jetojm per tu perballur me te mirat dhe te kqijat qe na i sjell jeta...
Jetojm per ti treguar Allahut se qfar njerz jemi...
Jetojm per te dashuruar dhe per te na dashuruar...
Jetojm per te krijuar familje....
Jetojm per te lene diqka pas vetit....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
pse jetojm?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: