ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Sun Dec 24, 2006 12:52 am

ShQiPe_17 shkruajti:
un kisha shum deshir te pi nje kafe me alltonin dreamboy Wink


hehehe shoqe te pres kur te duesh eja ose ne dollogozhd ose ne struge hjehehehehe edhe ate ti e ben porosin une e pagoj :p:p hehhe mbetsh e prsh nga ana ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Tue Dec 26, 2006 1:33 am

po mue askush sme fton a?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Wed Jan 03, 2007 12:44 am

ja une te ftoj .. se me dreamboy kom poj shpesh her Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Wed Jan 03, 2007 10:14 pm

Artii shkruajti:
ja une te ftoj .. se me dreamboy kom poj shpesh her Razz:Phehehe arti te pejm ene veres...


Anonime-dollo shejf ki siper te ka ftu per kafe allton e kom peje ni kafe mos thuj ce ste fton njeri ehhehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jan 04, 2007 3:18 am

Artii shkruajti:
ja une te ftoj .. se me dreamboy kom poj shpesh her Razz:P


wow arti do ta kisha pir me gjith deshir mer heheheh ama si shok mos na keqkupto hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jan 04, 2007 3:19 am

DreamBoy shkruajti:
Artii shkruajti:
ja une te ftoj .. se me dreamboy kom poj shpesh her Razz:Phehehe arti te pejm ene veres...


Anonime-dollo shejf ki siper te ka ftu per kafe allton e kom peje ni kafe mos thuj ce ste fton njeri ehhehe

Tej cen se ke allton hehe jo mer jo e di ce ka shum kandidant per kafe po une e dua te vecante hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jan 04, 2007 3:20 am

ShQiPe_17 shkruajti:
un kisha shum deshir te pi nje kafe me alltonin dreamboy Wink


shoqe edhe pse ste njof me tej e pejm ni kafe ne hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jan 04, 2007 7:21 pm

ShQiPe_17 shkruajti:
hehehe ma mir kur sme njeh surpriza per ne fund shoqe hhehehe
megjith deshir kisha pranu te pij nje kafe me nje vajze dollogozhdare heheheheheheheh te pershendes shummmmmmmmmmmmm Laughing bye bye


ku doni ta pini te shkoj tua porosejs hehehee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jan 04, 2007 7:47 pm

o birazer ajo njona e doka te vecant .. tregoj niher asaj se sa i vecant jom Razz:Phaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jan 04, 2007 10:46 pm

Artii shkruajti:
o birazer ajo njona e doka te vecant .. tregoj niher asaj se sa i vecant jom Razz:Phaha


Birazer ta di ce kush o ia deftoj ene te vecaqnten eheheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jan 04, 2007 10:58 pm

une e vecante jo mer qar thoni hehehe

do kisha pir kafe me deshir me gjith ju ama ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Thu Jan 04, 2007 11:16 pm

po de po e kuptojm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri Apr 27, 2007 10:07 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:10 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 30
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Sun Apr 29, 2007 1:52 pm

a un ksha qif tpej ni kafe me katilen, bujarin, lunen (macen hihi) dhe me pulen time Razz aj veres kismet apo jo hihih Razz Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Sun Apr 29, 2007 2:44 pm

me cen te jet hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 30
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Sun Apr 29, 2007 3:50 pm

KaTiLe_Zh shkruajti:
shnukiii shkruajti:
a un ksha qif tpej ni kafe me katilen, bujarin, lunen (macen hihi) dhe me pulen time Razz aj veres kismet apo jo hihih Razz Cool

aha kismet veres e kemi rezervu edhe restorantin une, ti, luna, sweet_herat, gega, bujari dhe bleroja . mjaft jan hehhehe


epo miiiiiiir Very Happy afro afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Sun Apr 29, 2007 7:38 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:05 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
minuta_funditNumri i postimeve : 24
Vendodhja : ne zemrėn tėnde... m.sh.
Registration date : 15/03/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Mon Apr 30, 2007 11:50 am

KaTiLe_Zh shkruajti:
shnukiii shkruajti:
a un ksha qif tpej ni kafe me katilen, bujarin, lunen (macen hihi) dhe me pulen time Razz aj veres kismet apo jo hihih Razz Cool

aha kismet veres e kemi rezervu edhe restorantin une, ti, luna, sweet_herat, gega, bujari dhe bleroja . mjaft jan hehhehe

aaa po kismet Laughing do jet kenaqsi te pim krit sbashku kafe Razz afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Tue May 01, 2007 11:26 pm

me veten time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Wed May 02, 2007 12:52 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:00 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
minuta_funditNumri i postimeve : 24
Vendodhja : ne zemrėn tėnde... m.sh.
Registration date : 15/03/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri May 04, 2007 10:32 am

shuuuuuuuukiiiiiiiiiiii ku mbet kafja moooooooooj???
oj gjumashk ngrhu mbon kafe ce ika npoun Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 30
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri May 04, 2007 12:15 pm

minuta_fundit shkruajti:
shuuuuuuuukiiiiiiiiiiii ku mbet kafja moooooooooj???
oj gjumashk ngrhu mbon kafe ce ika npoun Razz Razz Razz


ahahhahaaa lol! o mer ngreu bone vet tsss Razz Razz
ja ja u ngrejta ce tej m'hin mpapuqe Rolling Eyes Neutral ... si e don me sheqer apo pa sheqer Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
minuta_funditNumri i postimeve : 24
Vendodhja : ne zemrėn tėnde... m.sh.
Registration date : 15/03/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri May 04, 2007 12:53 pm

shnukiii shkruajti:
minuta_fundit shkruajti:
shuuuuuuuukiiiiiiiiiiii ku mbet kafja moooooooooj???
oj gjumashk ngrhu mbon kafe ce ika npoun Razz Razz Razz


ahahhahaaa lol! o mer ngreu bone vet tsss Razz Razz
ja ja u ngrejta ce tej m'hin mpapuqe Rolling Eyes Neutral ... si e don me sheqer apo pa sheqer Wink

po ce qmendon tej ncncnc luj bitht pak o Razz Razz Razz

kafen e dua pa sheqer ce tkom tej qe me embelson Exclamation
küüüüüssliiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 30
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Fri May 04, 2007 1:43 pm

minuta_fundit shkruajti:
shnukiii shkruajti:
minuta_fundit shkruajti:
shuuuuuuuukiiiiiiiiiiii ku mbet kafja moooooooooj???
oj gjumashk ngrhu mbon kafe ce ika npoun Razz Razz Razz


ahahhahaaa lol! o mer ngreu bone vet tsss Razz Razz
ja ja u ngrejta ce tej m'hin mpapuqe Rolling Eyes Neutral ... si e don me sheqer apo pa sheqer Wink

po ce qmendon tej ncncnc luj bitht pak o Razz Razz Razz

kafen e dua pa sheqer ce tkom tej qe me embelson Exclamation
küüüüüssliiiiiiiiiii

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

d.m.e.

1000000000000000000000² bisous pour mon chéri... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   Mon May 07, 2007 2:44 am

....un kam qef me pi caffe me te gjith juve....
mir se vini en Gjakova ,po ju ftoj.....ka vende shum te mira....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ME KEN KENI DESHIR TE PINI NJE KAFE ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutime pa Kufi |Argetim dhe Zbavitje|-
Kėrce tek: