ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Betim Alimi,gjithmon ne kėrkim tė talentit te tij...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Betim Alimi,gjithmon ne kėrkim tė talentit te tij...   Thu Mar 20, 2008 10:07 pm

Njė pėrmbledhje nga filmi i fundit i Betim Alimit,me te vertet na bėnė teper simpatizues ndaj talentit te tij sepse rralle kush mund te jete aq i sakte,i fort dhe i pazėvėndėsueshėm.
Pėr kėte arsyje,ua lėm juve te besoni tek fjalet e lartpermendura,ju kemi mundesuar nje pjesė nga filmi i tij i fundit.

Kliko ketu...

http://youtube.com/watch?v=Nn_TOV-EkYo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Betim Alimi,gjithmon ne kėrkim tė talentit te tij...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drita Krasniqi:Njerzit me dy Fytyra vdesin gjithmon te Pafytyr...!!!!
» Rush Dragu: ''Artisti i Merituar'', rapsodi Sali Mani nė kėrkim tė djalit tė humbur (+ Video
» Krasniqi bėn thirrje pėr kėrkim falje publike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: