ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Artim Jaja-"Portieri me i mire i liges ne Austri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vegim

avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 29/04/2007

MesazhTitulli: Artim Jaja-"Portieri me i mire i liges ne Austri   Wed Jan 23, 2008 11:29 pm

"KAHN-i" I DOLLOGOZHDES JA KA FILLUAR MBARE NE AUSTRI ME F.C.DINAMO-OTTARKINGDIKUR AI RRADHISTE SUKSESET E TIJ ME K.F.DOLLOGOZHDEN,NDERSA SOT AI TREGON SE ESHTE PORTIER I MADH EDHE JASHT KUFIJVE TE SHTETIT.ARTIM JAJA I NJOHUR NDRYSHE ME NOFKEN "KAHN" U LARGUA NGA VENDILNDJA PER SHKAQE PERSONALE DUKE LENE PAS SUKSESET QE KORRI ME K.F.DOLLOGOZHDEN.SOT AI ESHTE PORTIER I EKIPES F.C.DINAMO-OTTARKING DHE PARAQITJET E SHKELQYERA TE TIJ JANE PRITUR MAHNITSHEM NGA TRAJNERI I TIJ."KAHN" SKA AKOMA NJE VIT QE ESHTE PJESTAR I DINAMO-OTTARKING POR TALENTI I TIJ PREJ PORTIERI BERI QE KY TE JETE PORTIERI I PARE I KESAJ EKIPE.
I RENDESISHEM ESHTE FAKTI SE JAJA KA MARRE CMIMIN "PORTIERI ME I MIRE I LIGES" PER GJYSMESEZONIN E PARE ME 45 PIKE TE TUBUARA.KY ESHTE NJE FAKT QE DUHET TE NA GEZOJE NE TE GJITHE DOLLOGOZHDAREVE DHE TE NDIHEMI KRENAR QE DIKUR NE RRADHET E K.F.DOLLOGOZHDES KEMI PATUR NJE PORTIER TE MADH QE PRETENDON TE BEJE EMER NE SPORTIN EUROPIAN.I UROJME FAT,SUKSES DHE PUNE "KAHN-it" NE KARRIEREN E TIJ FUTBOLLISTIKE DHE SHPRESOJME QE KARRIERA E TIJ TE MBYLLET SERISH ATJE KU E KA FILLUAR PRA NE K.F.DOLLOGOZHDA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Artim Jaja-"Portieri me i mire i liges ne Austri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershkrimi me i mire i bere ndonjehere per Kosoven !!!
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: