ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 lexo alfabetin ne menyr dashurie ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: lexo alfabetin ne menyr dashurie ...   Sun Jan 20, 2008 6:16 pm

A -E don me zemer
B -Besnik/e esht
C -Bukurosh/e esht
D- Deshiron me fol me ty
DH -Nuk te tradhton
E- Tranohet kur te shef po nuk te tregon
E"- Han e pin veq per ty mendon
F- I pelqen sjellja e juaj
G- Te ruan vetem ty
GJ -I pelqejn stili i juaj
H- Ka deshir met ndegju kur fol
I- Mendon me kalu me ty
J -Eshte gjeloz/e
K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur
L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
M -Qan kur nuk del ne takim
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ- Seriozisht e ben te lumtur
O- Te lyp uk te gjen
P- I pelqejn syt edhe buzet e tua
L -Te thot ste du por tranohet mbas teje
LL- Oren e harron kur del ne takim
Q -Te ndjek mbas
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
RR -Seriozisht te don
S -Ka deshir me pas fotogarfin tende
SH- Deshiron met pas ne qetsi
T -Te pelqen trupi i saj /tij
TH -Ty te ben shum te lumtur
U- Ti edon uk ja tregon
V -Ne shkoll te ka pa uk flet me ty
X -Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH -Keni me pas lumturi gjat jetes
Y- Ti me teper e enderron
Z- Gjithmon i interson per ty
ZH -Nuk beson sa shum te don.... ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: lexo alfabetin ne menyr dashurie ...   Sun Jan 20, 2008 6:19 pm

A -E don me zemer

R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot

G- Te ruan vetem ty

E- Tranohet kur te shef po nuk te tregon

N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty


T -Te pelqen trupi i saj /tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
vajz-dolloNumri i postimeve : 9
Registration date : 17/05/2008

MesazhTitulli: Re: lexo alfabetin ne menyr dashurie ...   Thu May 22, 2008 8:40 pm

o gegaaa na lujte be hahahahahahahahha po asnji shkrojn nuk ke shkruj negative ne alfabet so fer ajo Razz:P:P:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: lexo alfabetin ne menyr dashurie ...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
lexo alfabetin ne menyr dashurie ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: Diskutime Dashurie-
Kėrce tek: