ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Betim Alimi tash mė, me film te ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Betim Alimi tash mė, me film te ri   Tue Jan 01, 2008 6:24 pm

"Ja na erdhi viti ri,me plot gaz e lumturi,me supriza dhe risi"
Djali 20 vjeēar nga Dollogozhda i lindur dhe banues ne Regensdorf te Zvicres
tash mė me njė film te pregatitur pėr te treguar vlerat e tij ,origjinilalitetin dhe forcen me te fundit per te arrit deri ne kodren me te lartė te jetes sė tij.
Ne filmin e tij merr pjese edhe Roshan Fernando i cili po ashtu edhe incizon edhe pjeset filmike.
Ndersa texti,producenti dhe regjija e gjitha e pregatitur nga vet dora e Betimit.
Per me shumė zbulo ti?Duke hy ne kodin:

Kodi:
http://uploaded.to/?id=f58u0j
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Betim Alimi tash mė, me film te ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Halit Bogaj: Abdurrahim Myftiu - ''Nga letėrsia nė film''
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: