ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 tregoni kengen tuaj te preferuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 15
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: tregoni kengen tuaj te preferuar   Sat Dec 16, 2006 11:06 pm

cila eshte kenga juaj e preferuar ju mundet te postoni me pas dhe vazhdoni ce super kini nisur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mydollogozhda.goodforum.net
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: tregoni kengen tuaj te preferuar   Sun Apr 22, 2007 5:58 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:13 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: tregoni kengen tuaj te preferuar   Sat Apr 28, 2007 1:26 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:17 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Re: tregoni kengen tuaj te preferuar   Sat Jun 23, 2007 5:14 am

Me pelqen Mimoza Shkodra - Krejt mi more
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: tregoni kengen tuaj te preferuar   Sat Jun 23, 2007 10:27 am

harram te qoft ty puthja ime nga GILI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: tregoni kengen tuaj te preferuar   Fri Jul 06, 2007 10:33 pm

BLERO - se di

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: tregoni kengen tuaj te preferuar   Mon Jan 21, 2008 12:21 am

MUA ME KA PELQYER DHE ENDE VAZHDON TE ME PELQEJ SHUM KENGA\\\\DASMA///NGA ROVENA STEFA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: tregoni kengen tuaj te preferuar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
tregoni kengen tuaj te preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kulturė :: Muzikė-
Kėrce tek: