ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Lista e klasėve dhe nxėnėsve qė ndjekin mėsimim pėr vitin sh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Lista e klasėve dhe nxėnėsve qė ndjekin mėsimim pėr vitin sh   Fri Dec 07, 2007 1:07 am

Lista e klasėve dhe nxėnėsve qė ndjekin mėsimim pėr vitin shkollor 2007-2008

Klikoni ne klasen qe deshironi ti lexoni emrat

Vitet e para

I-5

I-6

I-7

I-8

I-9

I-10

I-11

Vitet e Dyta


II-6

II-7

II-8

II-9

II-10

Vitet e Treta

III-5

III-6

III-7

III-8

III-9

Vitet e Katerta

IV-4

IV-5

IV-6

IV-7

Matrial I Huazuar nga web-faqja e shkolles se mesme komunale Dr" Ibrahim Temo"Struge -http://dribrahimtemo.schools.edu.mk/index.php-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Lista e klasėve dhe nxėnėsve qė ndjekin mėsimim pėr vitin sh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zgjedhjet vendore, ja lista e kandidatėve tė PD-sė
» Sjelljet e nxėnėsve nė shkollat tona
» Lista e kriminelėve tė luftės nė Kosovė
» Ish-komandantit tė Brigadės 141 nuk i njihet statusi i veteranit
» Publikohen emrat e 10 personave tė vrarė nė Kumanovė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Per Studentet dhe Nxenesit-
Kėrce tek: