ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje duke me kengen qe degjoni..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 15
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Fri Dec 08, 2006 1:44 am

Ju prsh me kengen e crazy_girl TDUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mydollogozhda.goodforum.net
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Fri Dec 22, 2006 1:25 am

Ju prsh me kengen e shpat kasapin KUSH TE NDAU PREJ MEJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
enmill

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 26
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Sat Dec 30, 2006 1:08 am

edhe nje her ju prsh me kengen e g-unit dhe e prsh te dashuren tim ne vecanti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Sat Dec 30, 2006 9:26 pm

enmill shkruajti:
edhe nje her ju prsh me kengen e g-unit dhe e prsh te dashuren tim ne vecanti


ofooofof te dashuren e prsh lelele non mulla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Mon Jan 01, 2007 1:02 pm

ce mer qish e din vocin tej ku ta dish o dashuru hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Thu Jan 04, 2007 3:23 am

o my god qar muzike po degjoj tash ju prsh te gjithve me ket keng ce emrin sia di hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Thu Jan 04, 2007 7:52 pm

ju pershendes me kengen e ermalit.. shtat dit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 31
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Sun Apr 29, 2007 1:34 pm

e pershendes katilen dhe bujarin me kengen dy deleee 300 pareee clown
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Sun Apr 29, 2007 2:42 pm

i prsh te gjithe ata qe jan online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Sun Apr 29, 2007 7:35 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:06 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 31
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Sun Apr 29, 2007 8:01 pm

BujarM shkruajti:
shnukiii shkruajti:
e pershendes katilen dhe bujarin me kengen dy deleee 300 pareee clown
flm ama mos dalim si bakllava e pa zier llek

pershendes ne rrandh te npar venten time,
banoret e kines,
tingrat e anfrinkes,
pinguinat e antartikes,
arijnte ponlar qe sdu me i shof me sy!
katilja nga ch e pershendet shnukin nga aut,
dhe i thot ma gondit kameren se mo prinsh!!
hehehhe

affraid affraid Laughing Laughing Laughing lol!

aaaaaa bujar qaq ma mejr hahhahha sa kom qesh Wink
o po sdi as un qka kamera katiles, shy e ka mar pi t'lirave ne migros Razz iihihihihi
hahahah
Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Tue May 01, 2007 11:22 pm

ju prsh te gjithve me nje keng te qete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
minuta_funditNumri i postimeve : 24
Vendodhja : ne zemrėn tėnde... m.sh.
Registration date : 15/03/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Fri May 04, 2007 10:18 am

u pershendes me nje keng tallava lol!

shnukiiin e pershendes me kengen stine-ishe ti Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 31
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Fri May 04, 2007 12:29 pm

un e pershendes pulen timeeeee me kengen >>>te dua ty - soni<<< Very Happy


dhe ju te tjeret me kengen >>>a ka faj zemra - sef duraj<<< Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Wed Jun 20, 2007 3:08 pm

un i pershendes dy süssat e mi me kengen e e beses--lidhni rrypat e sigurimt hahhah

e ju te gjith te tjeret ju pershendes me knegen e bleros - ej ati

ne veqanti te pershendes ty gega me kengen dollogzhda im e dashur haha

dollogzhda im edashur shum mer malli per ty, kengen ta kendoj un me lot ne sy, ikin ditet ikin vitet po kalo rinija dollogozhda kenodet kenga aty jan endrrat e mia ......

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Fri Jun 22, 2007 9:54 pm

JU PERSHENDES TE KITVE ME KENGEN E SEF DURRAJ ( A JE ENGJELL MOJ ) Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Wed Jul 11, 2007 1:02 pm

ju pershendes te gjith shqiparet ku do qe te jeni me kengen e SHKURTE FEJZĖS -- LULET E GURBETIT

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
samiriNumri i postimeve : 1
Registration date : 15/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   Tue Dec 16, 2008 4:06 pm

Ju pershendes shum shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje duke me kengen qe degjoni..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje duke me kengen qe degjoni..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kulturė :: Muzikė-
Kėrce tek: