ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Tue Dec 05, 2006 1:39 pm

para se ti mbyll syt i lutem zotit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Thu Jan 04, 2007 8:16 pm

para se ti mbyll syt .. futem ne dishek hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Thu Jan 04, 2007 10:47 pm

i bie fyellit hehee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Thu Jan 04, 2007 10:57 pm

Artii shkruajti:
para se ti mbyll syt .. futem ne dishek hihi


hahaha mendova se ne krevat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Thu Jan 04, 2007 11:18 pm

e njejta esht bree:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Thu Jan 04, 2007 11:21 pm

Artii shkruajti:
e njejta esht bree:P


jo bree se sjam mashkull po e njejta eshte "mej"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Thu Jan 04, 2007 11:30 pm

ska gajle e ndrroj dialektin un nganjeher.. si kosovaret..Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Mon May 07, 2007 2:48 am

I lutem ALLAHUT dhe i kerkoj meshire nag AI nese kam bere ndonje gabim gjat dites...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Fri Jun 22, 2007 4:23 pm

edhe un i lutem zotit per gjdo gabim tme fale e tme zgjate jeten

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Sat Jun 23, 2007 4:52 am

I lutem Allahut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Sat Jun 23, 2007 5:37 pm

i laj dhembet hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Thu Jul 12, 2007 11:35 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:42 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Thu Jul 12, 2007 11:35 am

ap ap ap

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JanaGjk

avatar

Numri i postimeve : 23
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 02/10/2007

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Tue Oct 09, 2007 11:40 pm

ardiana shkruajti:
I lutem ALLAHUT dhe i kerkoj meshire nag AI nese kam bere ndonje gabim gjat dites...

Njijet akoma....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Sun Jan 27, 2008 10:00 pm

para se ti mbylli syt lutem tek (ALLAHU)dhe i kerkoj falje pastaj mendoj ne ni deshir timen te madhe dhe ashtu me ze gjumi..........................edhe pse boll kam probleme me gjum se mezi me merr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Tue Apr 15, 2008 1:37 pm

sje e vetmia mej dona

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v_usa

avatar

Numri i postimeve : 46
Vendodhja : USA
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Wed Apr 30, 2008 4:53 am

para se ti mbyll syt i them familjes tim naten e mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vali_vNumri i postimeve : 12
Registration date : 09/06/2008

MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   Mon Jun 09, 2008 8:27 pm

ehh e kujtoj zotinn besendej shatzzin heheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
QKA BENI PARA SE TI MBYLLNI SYTE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutime pa Kufi |Argetim dhe Zbavitje|-
Kėrce tek: