ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A ju pelqen Politika?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: A ju pelqen Politika?   Mon Dec 04, 2006 1:31 pm

Mue me pelqen per vete po ju ju pelqen a?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: A ju pelqen Politika?   Mon Dec 18, 2006 8:33 pm

Epo duet ta ndjekim edhe politiken ngapak .. mirpo Parlamenti i Shqiperis me pelqen shum .. se esht ma interesant se PORTOKALLIA hapesh tu qesh
hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: A ju pelqen Politika?   Tue Dec 26, 2006 1:35 am

ShQiPe_17 shkruajti:
nuk me pelqen edhe shum politika
sa per parlamentin ne Shqiperi vallaj sme pelqen aspak skan aspak respekt ata flasin fjale ofenduese i qesin vet kret te zezat hheehe


pajtohem me mendimin tende zonjushe e nderuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ju pelqen Politika?   Sun Jan 21, 2007 10:48 pm

Mua per Veten Tim SHum me Pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: A ju pelqen Politika?   Sun Apr 22, 2007 5:33 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:14 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: A ju pelqen Politika?   Mon May 07, 2007 2:42 am

Em eplqen politika ama shum pak....
e sa per parlament te Shqiperis valla Luan Krasniqi lun boksin e paster,
e kat te parlamenrit sjan kerka...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: A ju pelqen Politika?   Sat Jun 23, 2007 10:29 am

politika nuk me pelqen dhe shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: A ju pelqen Politika?   Mon Jul 09, 2007 9:54 am

me pelqen sme pelqen te drejten sme intereson aq shum

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Aikon

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 35
Registration date : 27/08/2007

MesazhTitulli: Re: A ju pelqen Politika?   Sun Sep 16, 2007 1:41 pm

Politika esht ajo qe na dergon ne dituri ne jet te perbashket civilizuese drejt jetes profisionale !

p.sh.
nji shtepi pa nji te udhehequr ajo sesht shtepi ? o nji veprim jete si te vjen ashtu jetoe...

me politik lokale duhet Rinia te mar sa me shum pjes !
sepse ajoe esht qe te nesermen e aty lagji ta mbaje ashtu si i takon nji shtet civilizues si ne vendet demokratike ...

politiken duje mos ri ta ta bejn te tjerit, sepse aij tjeteri sdon te jesh ti ne at lagj !!!po thjesht ti ndalon kushtet pa mos e kujtuar fare dhe keshtu detirojesh te marish kuferin dhe nisjen per ne vend tjeter qe esht apsolut katastrofal per gjith kombin Shqiptar..

_______________
"Dashuria e vert ekziston,ka ekzistue dhe ka me ekzistue,por nje "Dashuri" e vertet gjithmon pefundon tragjikisht dhe per nje koh te shkurter. ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolliNumri i postimeve : 101
Registration date : 25/04/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqen Politika?   Wed Jul 02, 2008 3:04 pm

nuk me pelqen aspak politika,aq me pak orientimet partiake!Me pelqen shqiptaria.Mendoj me politike duhet tė mirren politikanėt ata qė marrin paga pėr te.Kėshtu ndodhė te Evropianet,ndersa te vetmit shqiptaret punojne politiken pa paga,edhe atyre qe nuk ju takon dhe nuk kane njohuri per kete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jacky

avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 25
Vendodhja : SHKUPI
Registration date : 04/11/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqen Politika?   Tue Nov 04, 2008 10:57 pm

Mua shum pak me pelqen politika.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
agNumri i postimeve : 19
Registration date : 07/12/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqen Politika?   Thu Jan 08, 2009 8:02 am

politika - mjeti ma infektues qė prishė personalitetin e njeriut dhe ai njeri ka jetė, aq sa ka politika e tij!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen Politika?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ju pelqen Politika?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Politikė-
Kėrce tek: