ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Namazi ne netėt e ramazanit do udhėhiqet edhe nga njė hoxhė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Namazi ne netėt e ramazanit do udhėhiqet edhe nga njė hoxhė   Thu Sep 13, 2007 11:34 pmFilluan faljet e neteve te namazit me rastin e ramazanit i cili njihet si muaj i nente i kalendarit islamik dhe muaji ne te cilin ajetet e para te Kuranit iu shpallen Profetit Muhamed as.Mirpo qka eshte e vecant keto netė ne xhamin e fshatit Dollogozhd?
Pervec oxhes Seladin,per gjat kohes se neteve te ramazanit do te udhehiqet disa net edhe nga vet oxha i diplomuar nga Dollogozhda Nedrit Koxhaxhiku.Interesi per faljen e namazit ne Dollogozhde eshte dhe mendohet te jete i madh duke e ditur se nga dita ne dit rritet besimi ndaj zotit.Deri diku per keto net qe ka kaluar interesimi ndaj faljes se namazit ka qen ne nje numer perafesisht deri tek 200 persona.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Namazi ne netėt e ramazanit do udhėhiqet edhe nga njė hoxhė   Fri Sep 21, 2007 7:20 pm

shum mire tash mund te krenohemi edhe me shum se nga fshati jone kemi edhe nje Hoxh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
 
Namazi ne netėt e ramazanit do udhėhiqet edhe nga njė hoxhė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armėn qė u vra Xhemajl Mustafa, u plagosėn edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» NASER ALIU:Letėr Hoxhės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: