ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si ju duken filmet shqip ne faqen tone?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Si ju duken filmet shqip ne faqen tone?   Mon Dec 04, 2006 1:30 pm

Jepni mendimin tuaj se cili nga filmet ju pelqen ma shume?


shum filme kishte tash te gjith ainteresante
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Si ju duken filmet shqip ne faqen tone?   Sun Dec 24, 2006 12:59 am

ShQiPe_17 shkruajti:
hey bravos hajt qake njer paffffffffffffff hehehe
te gjith filmat jan te mir vallaj ma qet mallin sikur e kam radio tvsh ose art kanalin ketu heheheheheheeh
bye byeeeeeeeeeeeee


Pikerisht per ate e kemi ber edhe ne ate hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 28
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Si ju duken filmet shqip ne faqen tone?   Fri Jan 19, 2007 12:09 am

Super e ke bo..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si ju duken filmet shqip ne faqen tone?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si ju duken filmet shqip ne faqen tone?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Emrush Bejtullahu: Njohuri mbi aftėsinė e kufizuar dhe rehabilitimi (I)
» Kėngė dhe shkrime pėr Nėnė Terezėn
» Historia e lashtė
» LUIGJ GURAKUQI
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kulturė :: Kinematografija Dhe Televizioni-
Kėrce tek: