ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 erdha une midis jush !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aikon

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 35
Registration date : 27/08/2007

MesazhTitulli: erdha une midis jush !!!   Mon Aug 27, 2007 10:45 pm

Dua se pari tju them jam nji djal nga ILIRIDA
JETOJ NE WIEN JAM STUDENT KAM 23 Pranvera PER FILLIM MJAFTON NE TE ARDHEMN DO TJU JAP ME SHUM INFO NGA VETVETJA ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: erdha une midis jush !!!   Tue Aug 28, 2007 11:59 am

Aikon shkruajti:
Dua se pari tju them jam nji djal nga ILIRIDA
JETOJ NE WIEN JAM STUDENT KAM 23 Pranvera PER FILLIM MJAFTON NE TE ARDHEMN DO TJU JAP ME SHUM INFO NGA VETVETJA ...


Aikon ju falimindeerit qe zgjodhet www.dollogozhda.be per te regjistruar...Besoj dhe jam shum i sigurte se do gjejsh cfar do lloje perkrahje ketu ne mesin e shoqerise sone!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: erdha une midis jush !!!   Tue Sep 04, 2007 9:34 pm

Aikon shkruajti:
Dua se pari tju them jam nji djal nga ILIRIDA
JETOJ NE WIEN JAM STUDENT KAM 23 Pranvera PER FILLIM MJAFTON NE TE ARDHEMN DO TJU JAP ME SHUM INFO NGA VETVETJA ...

te uroj mirseardhjen ne forumin ton dhe shpresoj qe te kalosh sa me bukur Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
Aikon

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 35
Registration date : 27/08/2007

MesazhTitulli: Re: erdha une midis jush !!!   Sun Sep 16, 2007 1:22 pm

oh flm shum dua tju them se jeni shum te mir flm shum te dashur antar/e jeni shum te embel !
besoj se ketu ka diqka gjera te interesante me afrojn diturin me afrojn gzimin e lumturis ..
mir se ju gjeta!!! dua tju pershendes nga zemra !?
besoj se do ja kalojm mir, ketu midis juve sebashku ku besoj se do kena knaqesi te ndajm mendimet tona ne jeten e lumtur qe na ka dhuruar zoti i madheruar...

per momentin mjafton per ma shum info nga un ne PV
edhe nji her flm

______________________
"Dashuria e vert ekziston,ka ekzistue dhe ka me ekzistue,por nje "Dashuri" e vertet gjithmon pefundon tragjikisht dhe per nje koh te shkurter. ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: erdha une midis jush !!!   Fri Sep 21, 2007 7:21 pm

Aikon
edhe nga ana ime te uroj mirseardhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: erdha une midis jush !!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
erdha une midis jush !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kėze Kozeta Zylo: Njė mbrėmje festive midis devollinjve nė Brooklyn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Tė njihemi mė mirė-
Kėrce tek: