ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ...:::Hacking:::...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Arbnor©

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhde
Registration date : 07/08/2007

MesazhTitulli: ...:::Hacking:::...   Tue Aug 07, 2007 6:58 pm

m'falni ndoshta seshte vendi i duhur per reklama ktu

vetem se ndoshta dikujt mund ti duhet ndonje program apo mesime per PC apo Hacking qe ta ket me te leht per tu mesuar Jan Te Mirseardhur Ne:
www.dollo-crew.tk

Ju Mirpresim

Me Respect DoLLo-CreW Staff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollo-crew.tk
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: ...:::Hacking:::...   Wed Aug 08, 2007 8:48 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 7:16 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arbnor©

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhde
Registration date : 07/08/2007

MesazhTitulli: Re: ...:::Hacking:::...   Wed Aug 08, 2007 11:45 am

hahahaha po normal programet qe jon per Hacking Kan Viruse amo un nuk i mbaj ne PC vetem i mar kur me duhen ene i fshi prap Very Happy

Ju pershendes.

_________________
Dhe Me Ne Fund Vjen Hacking And Cracking Portal,
Ju Mundeson Qe Ta Njihni me Mir Kompjuterin Tuaj
Si Edhe Te Hyni Ne Boten e Internetit,
Si Edhe Shum Qka Tjera Na Vizitoni Edhe Binduni
Besoj se Nuk Do Te Zhgenjeheni
Do Tju Ndihmojm Rreth Cdo Problemi Qe Keni

Pra: www.dollo-crew.tk Ju mirpresim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollo-crew.tk
HackNumri i postimeve : 1
Registration date : 09/02/2008

MesazhTitulli: Re: ...:::Hacking:::...   Sat Feb 09, 2008 10:21 pm

Po Bre Hacker Si Te Thoesh Tej eshten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dj-MiMiNumri i postimeve : 5
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: ...:::Hacking:::...   Mon Jul 14, 2008 4:49 pm

Ej Hack Trego Pak Respect Per Antaret Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ...:::Hacking:::...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
...:::Hacking:::...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Humor :: Teknologjia dhe Informatika :: Internet-
Kėrce tek: