ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Lajmerim : 27 Korrik 2007

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Lajmerim : 27 Korrik 2007   Thu Jul 26, 2007 11:33 pm

Kryesia e bashkesise vendore te F.Dollogozhde lajmeron banoret (gurbecaret) e fshtatit se diten e premte, me date 27.07.2007,ora 20 h do te mbaje mbledhje ne lokalet e Shkollės Fillore "Nuri Mazari"
Ne mbledhje pervec tjerash do te diskutohet edhe per ujin per pije ne fshat prandaj kerkojme nga mergimtaret dhe qytetaret e tjere per pjesmarrje masive.

Me Respekt,

Kryesia e B.Vendore
Dollogozhd
Kr.Fejzi Ziba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Lajmerim : 27 Korrik 2007
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» BIOGRAFIA E ESAT STAVILECIT - 11 korrik 1042-15 gusht 2015 (Video)
» Dosja e zezė e Greqisė, 1912-2007

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: