ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dhe Ti Do Tė Ikėsh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardiana



Numri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Dhe Ti Do Tė Ikėsh   Sat Jul 21, 2007 4:03 am

Dhe Ti Do Tė Ikėsh



Dhe Ti Do Tė Ikėsh


Dhe ti do te ikesh,
do te harroesh,
gjithcka ka
per te shkuar.
Brenge te madhe,
thelle ne shpirt,
ke per te me
pikuar.
Dhe ti do te lesh,
nje boshesi,
nje shenje qe do te dhembe.
Dhe ti do te shkosh,
do te mohosh,
po zemra.
do te dhembe.
Dhe ti do te ikesh,
do te harroesh,
do te shkosh me
nje tjeter,
ne shpirt dhimbjen,
e madhe qe do te lesh,
ka per te mbetur.
Dhe ti do te ikesh,
duke thene
eshte kalimtare e rastit
kur do te me prezantosh mbase,
te e fejuara jote....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Dhe Ti Do Tė Ikėsh   Sun Jul 22, 2007 11:50 am

Dhe ti do ikesh...


Un ika...
U Pendova...
Ishte Vone...

Ohhhhh Dhe ti do ikesh...
T'lutem kthehu...
Kuptoje Pendimin Tim...
Jemi Njerez..
Te Gjithe Gabojm...

Ohhhh Si Qenka Jeta...
Dikur Un Perballesha Me Fatin...
Tash Fati Me Mue..
Ohhh Pse Te Thash Qe Do Iki...
Hmm Pse Arrova Un Qe Fjalen Sa e Kisha Ne Goje..
E Mbaja Rob...
Tash Me Doli Nga Goja...
Ohhhhh U bera Rob I Saj...
Pse Gabova.....Psee...!!!
Pytje Pa Fund....Pa Pergjigje...
Hmmm Bote Mashtruese...
Jete Idiote....
Edhe Ti Do Ikish..
Si Thua Valle..A Do Kthehesh Prap...
Ohhhh....Ohhhhh "Dhe ti Do Ikesh"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Dhe Ti Do Tė Ikėsh   Mon Aug 06, 2007 10:44 am

Udhen e Mbar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Dhe Ti Do Tė Ikėsh   Sun Aug 19, 2007 9:03 pm

dhe ti do ikesh po cka pret ala ske ik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Aikon

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 35
Registration date : 27/08/2007

MesazhTitulli: Re: Dhe Ti Do Tė Ikėsh   Sun Sep 16, 2007 2:59 pm

po te pres ty te ura e drinit ???
te mi rikujtoj ato deshirat e zemres qe mi vjodh ne diten e par te takimit ajo e vogla zemra ime.

_________________
"Dashuria e vert ekziston,ka ekzistue dhe ka me ekzistue,por nje "Dashuri" e vertet gjithmon pefundon tragjikisht dhe per nje koh te shkurter. ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dona



Numri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Dhe Ti Do Tė Ikėsh   Tue Jan 22, 2008 11:33 pm

DHE TI DO TE IKESH

dhe ti do te ikesh ne vetmi do te me lesh
si ste vjen gjynah prej meje mos vall
ke harruar se sa shum te kam desht
apo me fajson mua se edhe ne gezim
edhe ne hidherim te kam then te dua..
A qfar jete a qfar meshire nga ti per mua
mendo pak?kush dot me thot pasi te ikesh ti mua TE DUA
jo jo jo skam jet pa ty sakrifikova shum ne jet per te qen
perseri e lir,mos ma bej kete sepse un pa ty se di se si tja bej kush me mallkoj athua mua aq rend perse perse?qfar te keqe kujt i bera per se per ty mu duhet aq shum me vujt e shpirtin me e lendu Dhe ti do te ikesh ateher me mir varrosum mu sepse pa ty jeta ime ska kuptim pa ty ne te ardhmen un zdot kem gezim.....nese ket her do te ikesh mua zdo te me pash ma sepse kjo zemer e imja ndarje nuk duron ma,,,,,jo te lutem jo kete mos ma ber se ti e di se un ne qfar gjendje kam qen.Apo ke deshir prap ashtu mem pa por edhe nese e ki ket deshir jo zdo tme pash ma se un shum kam prit se un shum kam duruar vetem me e ber punen me ty me u bashku .....nese ti ik nga un ate`her edhe un dot iki nga kjo bot ti mua me njeh
se nuk kam forc ndarjen nga ti prap me
e perballu POR NESE VERTET
VENDOS TE IKESH ATE HER
MERREM ME VETE
SHPIRT EDHE MU.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Dhe Ti Do Tė Ikėsh   Tue Apr 15, 2008 1:25 pm

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Dhe Ti Do Tė Ikėsh   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dhe Ti Do Tė Ikėsh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: