ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A egziston DASHURI???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: A egziston DASHURI???   Sat Jul 21, 2007 4:00 am

Sa po lexoja disa nga temat ketu rreth dashuris me beri shum pershtypje fakti qe shum besojn ne dashurine e vertet! Ekziston kjo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: A egziston DASHURI???   Sun Jul 22, 2007 11:44 am

Ende ka nje pike e vogel qe beson ne dashuri e vertet po me kalimin e kohes mendoj se edhe besimi per nje dashuri te vertet do zhduket ketu tek ne per shkak se tek ne shqiptaret nderhyn shum kultura nga jasht dhe keshttu qe dal nga dal koha do shkattroje jo vet dashurine sinqerte po edhe shum gjera tjera mbi te cilen ne po i perjetojm dhe mundoemi edhe me tutje te vazhdojm..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston DASHURI???   Sun Jul 22, 2007 3:07 pm

ArGeN--t shkruajti:
Ende ka nje pike e vogel qe beson ne dashuri e vertet po me kalimin e kohes mendoj se edhe besimi per nje dashuri te vertet do zhduket ketu tek ne per shkak se tek ne shqiptaret nderhyn shum kultura nga jasht dhe keshttu qe dal nga dal koha do shkattroje jo vet dashurine sinqerte po edhe shum gjera tjera mbi te cilen ne po i perjetojm dhe mundoemi edhe me tutje te vazhdojm..


Te lumt...me pelqen shum mendimi yt....
Edhe une e perkrah kete qe ke thene...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston DASHURI???   Mon Jul 23, 2007 10:13 am

un mendoj se po te gith din te dashurojn po askush zdo ta pranoje askush nuk e mendon jeten vetem me ni njeri vajzat e qunat mesoen ne koha ma te reja te ken fraer / ka bejn sa ma shum avantura jan ma te lira e kshuqe sen e ndaln veten te thoen vertet e dua e do rri me ket terr jeten po jo shofin nje ma te bukur ma te mir edhe e ndrroj ... por dini njeriun e jetes sen e ndrroni gjdo dit , per at shpallen tash shpesh ndarjet mes njerzve te martuar se mendojn se do gjen ma mir ndoshta por ndoshta edhe jo ..

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: A egziston DASHURI???   Fri Sep 21, 2007 7:07 pm

ardiana shkruajti:
Sa po lexoja disa nga temat ketu rreth dashuris me beri shum pershtypje fakti qe shum besojn ne dashurine e vertet! Ekziston kjo?

do doja te thoja se ka egzistuar por tash me jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
JanaGjk

avatar

Numri i postimeve : 23
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 02/10/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston DASHURI???   Thu Oct 04, 2007 6:33 pm

Spo di sha me than....valla sot ka shum pak dashuri...
per mendimin tim sot gjithqka ka kalu ne interes....
por ka dashuri...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston DASHURI???   Tue Jan 22, 2008 10:46 pm

po more dashurija egziston ende posaqerisht tek un heheh veq valla edhe vuajtja um tranoj eeeeeee
valla serjozisht mendoj se ka ende dashuri por jo si me par.veq ma mir pak apet se hiq heheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
leoNumri i postimeve : 2
Registration date : 27/10/2010

MesazhTitulli: Re: A egziston DASHURI???   Wed Oct 27, 2010 4:09 pm

po sigurisht qe dashuria egziston por dashuri e perjetshme nuk mendoj se egziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A egziston DASHURI???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A egziston DASHURI???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim
» Monda Korca: Dy poezi "Shperthimi im - dhe - Dashuri ne shi !- Nga -Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: