ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Apo keni kenduar ndonjehere....?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Apo keni kenduar ndonjehere....?   Thu Jul 12, 2007 9:32 pm

Shpesh ndodhemi vetem
Shpesh jemi duke ber punet e shtepis
Shpesh kemi qen dhe jemi ne nje shetitje mes shok-shokve

Cilen keng e kendoni me shum?Si ju duket vetvetja ne ato momente dhe a e ndjeni veten si kengetar.


Un per veten time kur jam ne dhome vetem kur laj enet kendoj shpesh kengen e Shpat Kasapit Loti M'pikon se di pse po eshte kenga ime e preferuar dhe ne ato momente ndjehem krejtsish ne nje bote tjeter ne boten e iluzioneve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Apo keni kenduar ndonjehere....?   Thu Jul 12, 2007 9:45 pm

po kendoj shpesh edhe ate hehe me shum qe e kendoj eshte kenga NJE DITE TE BUKUR MAJI-redon makashi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Apo keni kenduar ndonjehere....?   Thu Jul 12, 2007 9:57 pm

Offf Per Te Kendu hehe kur jam me shoqerin ne autobu ose me ndeni lokal shpesh kendojm kenget e ELITA5 se jan keng te qeta a kshu kur me ip tensioni vet heheeh se di pse menjer me shkon mendja te kendoj kengen VET ME THE TE DUA E TASH MKE HARRUAR ahhahaha ajde JASHA JASHA Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Apo keni kenduar ndonjehere....?   Fri Jul 13, 2007 10:35 am

heee une smundem me ju dhon pergjijge te sakt un i ndrroj gjdo dit kenget per momentin kendoj kengen e blero se di

shpesh jam duke kenduar kur do qe jam, me durojn me durojn deri diku edhe me thajn njaft me pi kur ja ke fillu si pizgat hahah

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kaltrinaNumri i postimeve : 5
Registration date : 29/06/2007

MesazhTitulli: po more   Fri Jul 13, 2007 9:44 pm

kendoj gjith diten ,se muzika ta knaq shpirtin,derisa ti kryej punet e shtepis une jam duke kenduar krejt llojet e kengeve qe me kujtohen,me se shumti SONI "NDARJA".....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Apo keni kenduar ndonjehere....?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Apo keni kenduar ndonjehere....?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kulturė :: Muzikė-
Kėrce tek: