ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 PSE ???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Thu Jul 12, 2007 12:07 pm

ArGeN--t shkruajti:
hehe po un kom dal si parja kuqe ne foto hehehe

hahahah mos ce e qita ene un foton tim Razz

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Thu Jul 12, 2007 9:34 pm

Pse sma thot TE DUA kur e di se me don
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Fri Jul 13, 2007 10:28 am

Pse me largon

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Mon Jul 16, 2007 7:25 pm

PSE ME MUNGON KAQ SHUM????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Wed Jul 18, 2007 8:38 pm

Pse me mundon kaq shum!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Thu Jul 19, 2007 1:27 pm

Pse sen jem ne dollo No Crying or Very sad

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Sun Jul 22, 2007 3:09 pm

PSE.....nuk jam me ty...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Mon Jul 23, 2007 10:10 am

pse nuk vjen?

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Mon Aug 06, 2007 10:43 am

pse sme thirr?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Sun Aug 19, 2007 9:04 pm

pse me thoshe se te dua e tash me thot ste dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Mon Aug 27, 2007 10:30 am

perse esht kaq palidhje ne zvicer

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Tue Sep 04, 2007 5:45 pm

Pse jeta eshten shum e veshtir ???????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Wed Sep 05, 2007 11:18 am

pse duet veq te punoj ... pale Crying or Very sad u merzita mo

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Aikon

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 35
Registration date : 27/08/2007

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Sun Sep 16, 2007 2:31 pm

pse sme besove kur te di ishim ne uren e drinit ZEMER a te kujtojet ajo dit edhe qielli po lotonte nga gzimi sepse ishin takuar princi me princeshen !!!

tani jam ne vetni pse me sjolle ket vetmi! a e premtove qe ne fillim zemer ???

pse duhet te kerkoj qeter zemer ? pse a thua do te kem fat ashtu si ke ti ???
pse duhet te mar edhe une rugen tende pse zemra ime pse!?
keto jan dhimbjet e mija qe cdoher mi kujton zemra...

au sa shum shkrujta ahahhaha qka ste bon zemra ajo shkruan edhe roman.

_____________________
"Dashuria e vert ekziston,ka ekzistue dhe ka me ekzistue,por nje "Dashuri" e vertet gjithmon pefundon tragjikisht dhe per nje koh te shkurter. ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Fri Sep 21, 2007 7:04 pm

pse me donen dhe sma thua se me don
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
JanaGjk

avatar

Numri i postimeve : 23
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 02/10/2007

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Tue Oct 09, 2007 11:20 pm

Pse je kaq larg...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Thu Jan 24, 2008 6:41 pm

PSE TE DUA TY
PSE KAQ SHUM VUAJ PER TY
PSE ME DO EDHE TI NJEJT MUA
PSE PA TY JETA NUK KA KUPTIM
PSE NUK NA LEN QE TJEMI BASHK
PSE MOS DO TI SHKATRROJM
PSE A VEQ SE NJERI TJETRIN SHUM E DASHUROJM
PSE ATHUA ENDE SU MBUSHEN MEND
PSE SE KUPTOJN SE ME DO SHUM DHE UN TE DUA
PSE MENDOJN SE NJEDIT KAMET HARRUARR
PSE VALLA A SJAV KAM DESHMUAR SE PA TY SMUNDEM
PSE SNA KUPTOJN
PSE NA PENGOJN
PSE JAN AQ TE FTOHT NE SHPIRT
PSE KAN ZEMER ME NA PA U VUJT DIT PER DIT
PSE VETEM NA KA MBET TE PYESIM
PSE?????
PSE?????
PSE?????
PSE TE NJEJTEN PERGJIGJJE GJITH NA E DHAN
PSE NA ZDUHET BASHK ME KAN
PSE BREH
PSEH
PSE DY VET QE DUHEN NUK BASHKOHEN KURR
PSE KJO SESHT E DREJT
PSE TNA NDAJN NGA BUZQESHJA DHE LUMTURIJA
PSE GJITHMON TE NE QENDRON E PARA TRADITA..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Thu Jan 24, 2008 9:09 pm

Pse jeta eshte e veshtire?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Sun Jan 27, 2008 10:20 pm

PSE DEJ ME TANI FATI SKA QEN AS NJE HER NE ANEN TIME KJO SESHT E DREJT MENDOJ.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Int3rX

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 30
Vendodhja : CH/LLabunisht
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Tue Jan 29, 2008 1:54 am

PSE ME KENI INAT Very Happy
PSE TALLET ME MU
PSE TA DHASH NR.
PSE hmmmmmmmmm


uhh sdi mo :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RadioDollogozhda.Ch
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Fri Feb 08, 2008 8:14 pm

Pse fol kotttttttttttttt aaaaaaaaaa ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Tue Apr 15, 2008 1:21 pm

pseeee nukk shkrun me asnjeeee aaaa!!!!!!!!!

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v_usa

avatar

Numri i postimeve : 46
Vendodhja : USA
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Wed Apr 30, 2008 4:37 am

pse nuk jeni aktiv ne ket forum shum te mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolliNumri i postimeve : 101
Registration date : 25/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Sat May 24, 2008 5:50 pm

Pse?
Mendoj se nuk jemi aq aktiv edhe ne jeten e perditshme,prandaj disa angazhime tjera naduken se na kane ardhur ne maje hunde,por
ndoshta do te fitojme shprehi pune,te behemi me aktiv dhe me te qendrueshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v_usa

avatar

Numri i postimeve : 46
Vendodhja : USA
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE ???   Sat Jun 21, 2008 6:02 am

pse jemi kaq te zen lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PSE ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PSE ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: